czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 18 stycznia 2007
  • wyświetleń: 1640

Ostatnie przygotowania MRKSu

Reklama

We wtorek piłkarze MRKS rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2006/2007. W rozgrywkach ligi okręgowej zawodnicy z Czechowic zajmują drugie miejsce ze stratą 9 pkt do reweacyjnego lidera LKS Czaniec. Przygotowując się do spotkań ligowych Walcownia rozegra kilka spotkań towarzyskich z innymi zespołami z naszego regionu.

W sobotę 27 stycznia MRKS zagra z Krupińskim Suszec, a kilka dni później rozegra spotkanie z ZET Tychy. 10 lutego piłkarze wybiegną na murawę, by sprawdzić się w sparingu z LKS Piasek, a tydzień później z LKS z Goczałkowic. Na 24 lutego zaplanowano grę kontrolną z GTS Bojszowy. Pierwszym marcowym przeciwnikiem MRKSu będzie Sokół Wola; na 10 marca umówiono spotkanie z kolejnym tyskim zespołem, tym razem będzie to GKS. Przedostatni sparing nasi piłkarze zagrają z BKS Bielsko-Biała, a przygotowania zakończą 24 marca meczem z LKS Lipowa.

Tydzień po ostatnim sparingu, 31 marca, MRKS zagra u siebie pierwszy wiosenny mecz ligowy z Cukrownikiem Chybie.

new / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.