czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 27 maja 2020
  • 28 maja 2020
  • wyświetleń: 1110

Zakończono piąta edycję cyklu "Biegiem po zdrowie"

Decyzją Działu Organizacji Imprez przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach piata edycja cyklu "Biegiem po zdrowie" w sezonie 2019/2020 została zakończona.

8 czerwca ubiegłego roku w piękny słoneczny dzień na starcie przy Szkole Podstawowej nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach zameldowali się uczestnicy XX Biegu Lipowca, który był jednocześnie okazją do podsumowania całego cyklu IV edycji "Biegiem po zdrowie" 2018/2019.

Podczas siedmiu biegów wchodzących w skład całego cyklu wzięła udział rekordowa ilość 2999 uczestników, a najlepsi i najwytrwalsi według regulaminu zostali uhonorowani nagrodami. Poszczególne biegi były okazją na aktywne spędzanie wolnego czasu oraz promowanie wartości prozdrowotnych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

We wrześniu 2019 MOSiR zainaugurował kolejny sezon biegowy w naszej gminie i tym samym V edycję "Biegiem po zdrowie". Niestety po 4 etapach jesteś zmuszeny do przedwczesnego zakończenia edycji 2019/2020.

Szanowni Państwo,

z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną, związaną z ogłoszeniem przez Światową Organizację Zdrowia pandemii koronawirusa informujemy, że V edycja cyklu "Biegiem po zdrowie" - 2019/2020 zostaje zakończona. W związku z tym, że odbyły się tylko cztery jesienne biegi z zaplanowanych siedmiu nie będziemy przeprowadzać klasyfikacji generalnej cyklu.

Jesteśmy pełni nadziei, że spotkamy się już wkrótce podczas inauguracji nowego sezonu biegowego, a VI edycja naszego projektu ruszy zgodnie z planem we wrześniu.

Wszystkie nasze decyzje będą uzależnione od panującej w danym momencie sytuacji oraz od obowiązujących wytycznych.

Życzymy dużo zdrowia oraz wytrwałości w tym trudnym czasie.

Dział Organizacji Imprez przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach

mp / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.