czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Sport

  • 31 maja 2020
  • wyświetleń: 1698

Ekstraklasa i Bundesliga w ofercie bukmachera STS - piłka nożna po koronie!

Materiał partnera:

"Wreszcie!" - pomyśleli wszyscy piłkarscy kibice na całej ziemi. Pandemia koronawirusa powoli ustępuje i z każdym następnym dniem docierają do nas informacje o tym, że kolejne branże wracają do wcześniejszego funkcjonowania. Piłka nożna już od kilku tygodni chce wyjść na prostą. Pierwsza do gry wróciła Bundesliga, a w ten weekend ruszyła Ekstraklasa. Sprawdźmy zatem jakie będą najbliższe tygodnie pod kątem piłkarskim i jaką ofertę z tego powodu przygotował legalny bukmacher STS! Zapraszamy!

Ekstraklasa i Bundesliga w ofercie bukmachera STS - piłka nożna po koronie!


Odmrażanie polskiej piłki nożnejWszyscy mamy już dość tego koronawirusa. Wystarczy wyjść na ulicę i iść do najbliższego sklepu, a będzie można się przekonać, że już mało kto w pełni przestrzega obowiązujących zaleceń. Maseczki coraz częściej są w kieszeni lub pod brodą, mało kto używa rękawiczek, a o bezpiecznym dystansie już prawie nikt nie pamięta. Nie mi oceniać, czy tak powinno to wyglądać, ale moim zdaniem świadczy to tylko o jednym - wszyscy tęsknimy za normalnością i pragniemy jak najszybciej wrócić do czasów sprzed pandemii. W tym artykule zastanowimy się nad tym, jak wygląda powrót piłki nożnej na najwyższym poziomie i jak reagują na to bukmacherzy na przykładzie STS.

Odmrażanie - słowo to jest obecnie niezwykle popularne i tylko czekamy na kolejne odmrożone sektory naszego życia. Na początku maja otwarte zostały orliki oraz boiska, ale ćwiczyć można było w ograniczonych grupach i uniemożliwione było również korzystanie z szatni oraz łazienek. Z każdym kolejnym weekendem ograniczeń było coraz mniej, a obecnie można już trenować w pełnych grupach. Należy pamiętać jednak o zachowaniu wszelkich środków ostrożności, ale tak jak już wspomniałem - mało kto zwraca na to uwagę.

Ekstraklasa i Bundesliga w ofercie bukmachera STS - piłka nożna po koronie!


W ostatni piątek do gry wróciła Ekstraklasa i jest to niezwykle ważna wiadomość. Kluby, media, sponsorzy, piłkarze, kibice, legalni bukmacherzy - każdy jest zadowolony z takiej decyzji. Niestety piłkarze z niższych lig (od III Ligi w dół) nie pojawiają się już w tym sezonie na boisku. Obecnie zawodnicy ci trenują indywidualnie, a większość drużyn planuje wznowienie wspólnych treningów w drugiej połowie czerwca. Najbliższe sezony niższych rozgrywek powinny rozpocząć się na początku sierpnia i miejmy nadzieję, że tak właśnie się stanie.

Bundesliga wzorem do naśladowaniaJeśli zastanawiasz się nad tym, jak powinien wyglądać powrót piłkarzy do gry, to powinieneś spojrzeć w kierunku naszych zachodnich sąsiadów. Bundesliga jako pierwsza z wielkich europejskich lig wznowiła rozgrywki i zrobiła to w naprawdę dobry oraz przemyślany sposób. Kilkukrotne testy na obecność wirusa dla piłkarzy i członków sztabu szkoleniowego, zalecania odnoszące się do przebywania na terenie stadionu, zmiana form celebrowania bramki, odstępy na ławce rezerwowych i wiele innych mniej zauważalnych zmian. Oczywiście do ewentualnego zakażenia mogłoby dojść na boisku, ale poza nim zachowano wszelkie środki ostrożności i za to należą się ogromne słowa uznania. Nie chodzi tu o wyeliminowanie wirusa, ale o edukację osób, które oglądają dane spotkanie.

Niemcy pokazali pozostałym krajom, jak powinien wyglądać powrót do gry. Na powyższej grafice możesz zobaczyć jakie inne państwa postanowiły pójść tym śladem i trzeba przyznać, że jak na razie wszystko przebiega zgodnie z planem. Z takiego obrotu spraw cieszą się zakłady bukmacherskie, na czele z największym polskim bukmacherem, którym jest STS.

STS oraz pozostali bukmacherzy wracają do gryOkres zamrożenia sportu był bardzo złą wiadomością dla wielu różnych podmiotów. Przychody klubów zdecydowanie zmalały, kibice utknęli w domach, media nie miały czego pokazywać, a bukmacherzy musieli zmodyfikować swoją ofertę. Na stronie bukmachera STS królowały zakłady piłkarskie na Białorusi i Nikaragui oraz esport. Ciekawym rozwiązaniem były również sporty wirtualne, ale obecnie wzrok wszystkich kibiców oraz graczy skierowany jest w kierunku Bundesligi oraz Ekstraklasy.

Kliknij -> BUKMACHERZY <- i sprawdź gotowe analizy i typy oraz oferty od STS i innych zakładów sportowych.

Powrót piłki nożnej nie oznacza niczego innego jak to, że kibice oraz wszyscy ludzie związani z tym sportem mogą odetchnąć z ulgą. Do tej grupy zalicza się również STS, który uaktualnił już swoją ofertę. Obecnie u bukmacherów znajdziemy wiele licznych promocji związanych z powrotem polskiej ligi, w której będzie działo się naprawdę dużo.

Co nas czeka w Ekstraklasie?Walko o mistrzostwo, starcia o podium i miejsce w europejskich rozgrywkach, potyczki o miejsce w górnej ósemce, która gwarantuje pewne utrzymanie oraz prawdziwe bitwy o utrzymanie. Tylko to jedno zdanie zawiera wszystko to, czego możemy się spodziewać po Ekstraklasie. Pamiętać musimy również o tym, że najbliższe mecze odbywać się będą w cieniu koronawirusa, przy pustych trybunach i przy bardzo dużym zainteresowaniu ze strony krajów europejskich. Prawa telewizyjne do naszej ligi wykupiło bowiem kilkanaście różnych państw na czele z Wielką Brytanią, Portugalią, Niemcami, Austrią, Szwajcarią, Danią, Szwecją, Izraelem oraz Irlandią. Oby tylko poziom sportowy dorównał oczekiwaniom.

Ekstraklasa i Bundesliga w ofercie bukmachera STS - piłka nożna po koronie!


Powyższa grafika przedstawia najbliższe tygodnie w wykonaniu wszystkich ekstraklasowych drużyn. Według bukmacherów murowanym faworytem do mistrzostwa Polski jest Legia Warszawa. W sumie nie mamy się chyba czemu dziwić. Legioniści mają sporą przewagę nad drugą drużyną w tabeli, grają fajną dla oka piłkę i są bardzo mocno zmotywowani, ponieważ za wszelką cenę chcą odzyskać utracony przed rokiem tytuł. Z kolei w walkę o podium zamieszanych jest kilka drużyn i każda z nich ma na nie równe szanse. Piast, Cracovia, Śląsk, Lech oraz Pogoń stoczą naprawdę ciekawe starcia o miejsce w Europie, a pamiętajmy, że Jagiellonia i Lechia z całą pewnością nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

Nie mniej ciekawie powinno być na samym dole tabeli. Gdyby liga miała kończyć się za 4 kolejki, to raczej bylibyśmy pewni, że do I Ligi spadnie ktoś z trójki ŁKS, Arka oraz Korona. Jednak 7 dodatkowych meczów może być zbawienne dla każdej z tych ekip, ponieważ strata do Wisły i Górnika wcale nie jest taka duża.
Niezależnie od tego, czy zaliczasz się do piłkarskich kibiców, czy też nie, chyba musisz przyznać, że powrót Ekstraklasy i innych lig to bardzo dobra i ważna wiadomość. Miejmy nadzieję, że najbliższe tygodnie dostarczą nam wielu emocji, a STS i inni bukmacherzy będą dostarczali coraz to lepsze oferty i bonusy.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Adam Kaźmierczak - redaktor portalu Zagranie.com oraz absolwent dziennikarstwa i Public Relations na UMK w Toruniu. Zajmuję się analizami meczów piłkarskich oraz dostarczam informacje ze świata bukmacherki.