czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 20 lipca 2020
  • wyświetleń: 1377

Piłkarze MRKS rozpoczną nowy sezon 25 lipca w Czańcu

W najbliższą sobotę, 25 lipca kolejny sezon rozgrywek rozpoczną piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice. To własnie w ten dzień podopieczni Jarosława Kupisa rozegrają spotkanie w Czańcu z tamtejszym LKSem.

Reklama

MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Drzewiarz Jasienic
Piłkarze MRKS rozpoczną nowy sezon 25 lipca w Czańcu · fot. MRKS


Piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice w inauguracyjnym spotkaniu zmierzą się już 25 lipca w wyjazdowym - derbowym pojedynku z drużyną LKS-u Czaniec, natomiast w drugiej kolejce na stadionie MOSiR podejmą innego beskidzkiego rywala - Spójnię Landek.

W rundzie jesiennej podopieczni Jarosława Kupisa rozegrają szesnaście meczów (7 u siebie i 9 na wyjeździe), zaś w związku z nieparzystą ilością drużyn (17) - w przedostatniej serii jak każdy z konkurentów, zaliczą przymusową pauzę.

Nowymi rywalami czechowiczan będą w nadchodzącym sezonie beniaminkowie: Orzeł Łękawica, Iskra Pszczyna, Unia Turza Śląska i Jedność 32 Przyszowice, a do czwartoligowej stawki "dokoptowany" został także Rozwój Katowice, który po wycofaniu z II ligi i rocznej przerwie skorzystał z możliwości zgłoszenia seniorskiej ekipy na tym szczeblu. W gwoli ścisłości dodajmy, iż do grupy pierwszej przeniesiona została Polonia Łaziska Górne, natomiast z rozgrywek wycofali się Beskid Skoczów i Wilki Wilcza.

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.