czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 16 września 2020
  • wyświetleń: 2014

[FOTO] Tenisiści MKS Czechowice - Dziedzice dominują na Śląsku!

13 września w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska w tenisie stołowym w kategoriach żaków i skrzatów. Wychowankowie MKS Czechowice - Dziedzice zdominowali zawody zdobywając 7 z 8 złotych medali, a łącznie przywożąc z Gliwic 11 krążków.

[FOTO] Tenisiści MKS Czechowice - Dziedzice dominują na Śląsku! - 13.09.2020 · fot. MKS Czechowice-Dziedzice


- Przewaga umiejętności naszych wychowanków nad resztą województwa była znacząca i potwierdziła tylko jakość pracy jaka została wykonana w czechowickim Ośrodku z naszymi wychowankami w ramach Programu Rozwoju Ośrodków Tenisa Stołowego - mówi trener Tomasz Szary.

- Od dłuższego czasu nasi młodzi zawodnicy trenują więcej i intensywniej niż ich rówieśnicy, mają możliwość rywalizacji z seniorami w rozgrywkach ligowych, a grupa treningowa jest wzmocniona przez ambitnych zawodników ze śląska i małopolski oraz zawodników II ligi z naszego klubu - dodał.

- Taka organizacja szkolenia musi dać w perspektywie czasu efekty w postaci wyników sportowych na szczeblu krajowym. MKS Czechowice - Dziedzice będzie również najliczniejszą reprezentacją klubową na Mistrzostwach Polski żaków w Grodzisku Mazowieckim w Październiku - podsumował Szary.

Wyniki:

Żaczki
1m - Emilia Twardawa
3m - Anna Chromik
1m - gra podwójna (Emilia Twardawa, Anna Chromik)

Żacy
1m - Piotr Szary
3m - Mateusz Gawlas
1m gra podwójna (Piotr Szary, Mateusz Gawlas)
3m gra podwójna (Mikołaj Zając, Kamil Orszulak)

Skrzaty
1m - Mateusz Orszulak

W zawodach uczestniczyło 90 młodych zawodników z całego Śląska.

mp / czecho.pl, źródło: MKS Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.