czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 12 września 2007
  • wyświetleń: 2006

Pechowy wyjazd kajakpolistów

Około 300 kilometrów przed Paryżem doszło do wypadku, w którym ucierpiała przyczepa doczepiona do autokaru, którym jedzie na Mistrzostwa Europy kadra polskich kajakpolistów (m.in. zawodniczki i zawodnicy UKS „Set” Kaniów), a na której transportowane są kajaki.

Niemiecki kierowca zasnął za kierownicą prowadzonego przez siebie samochodu i wjechał w przyczepę, powodując jej całkowite zniszczenie (nadaje się tylko do kasacji). Sam kierowca przebywa w szpitalu.

Jeden kajak został całkowicie zniszczony, inne po drobnych naprawach będą nadawać się do gry. W dalszym transporcie kajaków na miejsce zawodów pomogli gospodarze mistrzostw, ale nasza ekipa spóźniła się na odbiór techniczny sprzętu. Wierzymy, że sędziowie wezmą pod uwagę okoliczności spóźnienia i dopuszczą naszych zawodników do udziału w mistrzostwach. Transport powrotny sprzętu odbędzie się na ściąganej w trybie awaryjnym przyczepie z Choszczna.

Trzymajmy kciuki i za sportowe sukcesy i za szczęśliwy powrót.

gminabestwina.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.