Reklama

Sport

  • 12 maja 2022
  • wyświetleń: 1705

Rotuz Bronów w okazały sposób wygrywa z Zamkiem Grodziec

Drużyna z Grodźca okazała się idealnym rywalem, aby zmyć plamę na honorze Rotuza Bronów za porażkę w Ligocie. Ekipa Zamku okupuje przedostanie miejsce w tabeli A-Klasy Podokręgu Bielsko-Biała, dlatego też wynik dobrze obrazuje poziom klas.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Rotuz Bronów w okazały sposób wygrywa z Zamkiem Grodziec


Pierwsza połowa była w całości pod dyktando gospodarzy, jednak akcje były przeprowadzone zbyt powolnie. Dlatego rywal z reguły był w stanie dobrze przesunąć ustawienie. Natomiast gdy dochodziło do sytuacji strzeleckich - znów zawodziła skuteczność. W takich okolicznościach przyjezdni przeprowadzili trzy kontrataki, jednak każdą z tych akcji koncertowo zmarnowali...

Pod koniec pierwszej połowy efektownym dryblingiem popisał się w polu karnym przeciwnika Klaudiusz Mencnarowski. Akcja była na tyle skuteczna, że zakończyła się faulem, a sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę pewnie na gola zamienił Skęczek, tym samym sędzia zakończył pierwszą część spotkania.

W drugiej połowie goście ewidentnie opadli z sił - spowodowało to znaczny przyrost okazji bramkowych dla Rotuza. Na listę wpisał się Zieliński, Szczelina, ponownie Skęczek. Bramkę samobójczą zdobył gracz Zamku. Bramek mogło paść zdecydowanie więcej, ponieważ druga połowa bardziej przypominała luźną gierkę niż mecz o punkty. Skuteczność graczy z Bronowa pozostawia sporo do życzenia, na szczęście w defensywie Rotuz zagrał prawie bezbłędnie, dzięki czemu spokojnie można było zapisać 3 punkty po dobrym spotkaniu.

Po końcowym gwizdku doszło do pięknego wydarzenia. Piłkarze oraz wszyscy obecni na spotkaniu byli świadkami zaręczyn!! Bramkarz Rotuza, Piotr Walas oświadczył się wybrance swojego serca, a Ona oświadczyny oczywiście przyjęła.

Rotuz Bronów vs Zamek Grodziec 5:0 (1:0)

45+2′ Skęczek
65′ Szczelina A.
69′ Skęczek
75′ Zieliński
87′ Samobój

Rotuz: Walas, Mencnarowski J., Zarychta, Cyroń, Dzida (55′ Banet), Świerkot (82′ Kopeć), Pisarek (78′ Gaszczyk), Feruga, Mencnarowski K (55′ Szczelina A.)., Skęczek, Zieliński

Zamek: Krzempek, Pyka (80′ Zawada), Brudny, Koziar, Parzyk, Chałupski, Gucwa, Zaczek, Legięć (70′ Paciorek), Kieczka, Gut (65′ Zawadzki)

mp / czecho.pl

źródło: Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj