Sport

  • 9 sierpnia 2022
  • 14 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1826

Światowy tenis na kortach BKT Advantage Bielsko-Biała!

Materiał partnera:

W niedzielę, 14 sierpnia na kortach BKT Advantage przy ulicy Ceramicznej 20 w Bielsku-Białej będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie! W ramach 7. kolejki LOTTO Super Ligi klub z naszego miasta podejmie u siebie zespół reprezentujący barwy Klub Sportowy Górnik Bytom!

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała


W drużynie gospodarzy będziemy mieli okazję podziwiać gwiazdy tenisa światowego formatu, znane dotychczas kibicom tylko z ekranów telewizorów. W drużynie z Bielska-Białej prawdopodobnie będzie można zobaczyć wschodzącą gwiazdę czeskiego tenisa - osiemnastoletnią Lindę Noskową, triumfatorkę ubiegłorocznego juniorskiego Roland Garrosa, obecnie sklasyfikowaną na 80. miejscu w rankingu WTA. Linda przed kilkoma tygodniami wygrała zawodowy turniej w Niemczech z pulą nagród 100 tys. dolarów, a także Słowaka Lukasa Lacko, niegdyś 44. tenisistę na listach ATP.

LOTTO Super to nowatorski projekt w historii polskiego tenisa. To również unikatowa formuła rozgrywek tenisowych, której dynamika pozwoli odkryć emocje, jakich jeszcze ta dyscyplina nie oferowała. Rywalizacja najlepszych polskich klubów o tytuł Mistrza Polski rozpoczęła się 29 maja i w rundzie zasadniczej potrwa do 14 sierpnia. Faza ta wyłoni 4 najlepsze kluby, które w grudniu rywalizować będą w turnieju FINAL FOUR o historyczny, pierwszy tytuł Drużynowego Mistrza Polski. W rozgrywkach występuje czołówka polskich tenisistów, ale również spora grupa zawodników zagranicznych, wśród których są gracze zajmujący czołowe miejsca w światowych rankingach. BKT Advantage zaliczany jest przez ekspertów do grona ścisłych faworytów całej imprezy.

Harmonogram:


  • Prezentacja ekip 9.30
  • Singiel kobiet 10.00
  • Singiel mężczyzn 12.00
  • Gry podwójne 13.30


Zapraszamy!

Światowy tenis na kortach BKT Advantage Bielsko-Biała!


Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Advantage

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj