Sport

  • 19 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1057

MRKS Czechowice-Dziedzice podejmuje beniaminka. Jak bukmacherzy typują mecz z Błyskawicą Drogomyśl?

Materiał partnera:

MRKS Czechowice-Dziedzice po raz pierwszy w nowym ligowym sezonie zagra na własnym stadionie. Na drodze podopiecznych Wojciecha Białka stanie zespół, który do drugiej grupy śląskiej IV ligi awansował z klasy okręgowej. Kto zdaniem bukmacherów będzie górą w tej rywalizacji? Sprawdzamy kursy wystawione przez bukmacherów na mecz MRKS Czechowice-Dziedzice - Błyskawica Drogomyśl.

MRKS Czechowice-Dziedzice podejmuje beniaminka


MRKS Czechowice-Dziedzice wygrywa w lidze i Pucharze PolskiDrużyna Wojciecha Białka zaczęła sezon z wysokiego C. W dwóch pierwszych rundach Pucharu Polski na szczeblu okręgowym nie miała problemów z pokonaniem swoich rywali. Najpierw zmierzyła się z GLKS-em Wilkowice, który rozgromiła aż 11:0! Gole dla MRKS-u Czechowice-Dziedzice zdobyli odpowiednio Kamil Jonkisz (cztery), Adam Zubrzycki i Filip Gajda (po dwie), a także Jakub Raszka, Łukasz Szczurek i Wojciech Padło (po jednej). W kolejnej fazie zespół z Czechowic-Dziedzic podejmował Podbeskidzie II Bielsko-Biała. Rezerwy drużyny z Fortuna 1 Ligi nie miały większych szans w starciu z dobrze dysponowanymi gospodarzami. Na dwie bramki Tomasza Dzidy i po jednej Adama Matusza i Łukasza Szczurka odpowiedzieli jedynie trafieniem Lionela Etoundiego Abate.

W lidze z kolei drużyna Wojciecha Białka wygrała skromnie (2:1) z Drzewiarzem Jasienica. Prowadzenie dał Łukasz Szczurek, wyrównał Jakub Szendzielorz, ale tuż przed końcem regulaminowego czasu gry zwycięstwo zapewnił Marcin Mizia. MRKS był w tym meczu faworytem bukmacherów i nie zawiódł oczekiwań kibiców.

Błyskawica Drogomyśl radzi sobie lepiej, niż się spodziewanoNajbliższego przeciwnika MRKS-u Czechowice-Dziedzice niektórzy wskazywali jako drużynę, która będzie głównym dostarczycielem punktów. Beniaminek drugiej grupy śląskiej IV ligi postanowił od samego początku pokazać, że takie opinie nie mają racji bytu. Po rzutach karnych wyeliminował ekipę CKS-u Piasta Cieszyn w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski, a następnie (wbrew przewidywaniom bukmacherskim) w ligowych rozgrywkach pokonał Unię Turza Śląska, która w poprzednim sezonie uplasowała się na trzecim miejscu w ligowej tabeli, wyprzedzając o jedno miejsce drużynę z Czechowic-Dziedzic. Zwycięską bramkę zdobył Dominik Szczęch.

Bukmacherzy typują zwycięstwo MRKS-u Czechowice-DziedziceChoć Błyskawica Drogomyśl pokonała Unię Turza Śląska, to bukmacherzy i tak widzą faworyta do wygranej w drużynie MRKS-u Czechowice-Dziedzice. Pozostaje mieć nadzieję, że piłkarze Wojciecha Białka zrobią wszystko, aby prognozom bukmacherskim stało się zadość i trzy punkty zostaną w Czechowicach-Dziedzicach. Początek meczu MRKS Czechowice-Dziedzice - Błyskawica Drogomyśl 20 sierpnia o godzinie 11:00.

Kursy bukmacherów na mecz MRKS Czechowice-Dziedzice - Błyskawica Drogomyśl

  • Noblebet: MRKS Czechowice-Dziedzice - 1.50, remis - 4.45, Błyskawica Drogomyśl - 4.30
  • STS: MRKS Czechowice-Dziedzice - 1.55, remis - 4.25, Błyskawica Drogomyśl - 4.11


Bukmacherzy Noblebet oraz STS to legalni bukmacherzy. Obstawianie u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Zakłady bukmacherskie wiążą się z ryzykiem i przeznaczone są wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat.