Sport

  • 31 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1653

Rotuz Bronów po raz pierwszy traci punkty w lidze okręgowej

Rotuz Bronów zremisował z ekipą ZET Tychy 1:1. Bronowianie po raz pierwszy w tym sezonie ligi okręgowej stracili punkty.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Rotuz Bronów po raz pierwszy traci punkty w lidze okręgowej


ZET Tychy okazał się bardzo wymagającym rywalem - świetnym technicznie oraz bardzo "wybieganym". W pierwszej połowie meczu kilkukrotnie świetnie interweniował debiutujący w bramce Bronowian Szkucik, Rotuz natomiast nie miał pomysłu na zdobywanie goli i było to dobrze widoczne. Gdy zegar wskazywał już 46. minutę, karnego sprokurował pewny do tej pory Zarychta, niefortunnie uderzając piłkę ręką. Rzut karny był formalnością i do szatni goście schodzili z jednobramkową zaliczką.

W drugiej części spotkania Rotuz wyglądał zdecydowanie lepiej - bardzo dobrze prezentował się Skęczek, który często brał na siebie ciężar konstruowania akcji. Gospodarze zaczęli stwarzać sytuacje bramkowe, jednak brakowało wykończenia. Gola zdobył dopiero w końcówce wprowadzony na boisko Szczelina. Możliwe, że gdyby mecz trwał trochę dłużej, to Rotuz zdobyłby gola dającego zwycięstwo, ponieważ jego przewaga rosła z każdą chwilą. Tak się jednak nie stało i mecz zasłużenie skończył się remisem.

Rotuz Bronów vs ZET Tychy 1:1 (0:1)
46′ Augustyniak - rzut karny
71′ Szczelina A.

Rotuz: Szkucik, Dzida, Zarychta, Cyroń, Strzelczyk, Świerkot, Pisarek, Mencnarowski K. (55′ Szczelina A.), Skęczek, Wronka (85′ Gaszczyk), Zieliński

ZET Tychy: Kulski, Ryszka, Kamiński, Hachuła, Augustyniak, Lewicki, Fortuna, Pustelnik (88′ Ptak), Bernat, Kuliński (70′ Olszowski)

mp / czecho.pl

źródło: Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj