Sport

  • 17 października 2022
  • wyświetleń: 2148

Rotuz Bronów w dobrym stylu powrócił na zwycięską ścieżkę

W zeszłym tygodniu gdybaliśmy czy Rotuz ma pecha, czy jednak zaczął się kryzys. Dziś już wiemy, że o kryzysie nie ma mowy. Zespół z Bronowa wygrał zdecydowanie i w dobrym stylu w Goczałkowicach.

Rotuz Bronów vs KS Międzyrzecze 2:2 - 3.09.2022
Rotuz Bronów w dobrym stylu powrócił na zwycięską ścieżkę · fot. UKS Rotuz Bronów


Od początku Rotuz grał tak, jakby w poprzedniej kolejce nic się nie stało - zawodnicy byli bardzo skoncentrowani, a w defensywie grali mądrze i pewnie. Sytuacje bramkowe, można powiedzieć, "stwarzały się same". Gorzej było już z ich wykorzystywaniem. Na prowadzenie wyszedł zespół z Goczałkowic, po pięknym strzale z rzutu wolnego z okolicy 20 metra w 33. minucie. Gospodarze długo nie cieszyli się ze zwycięstwa, bo już dwie minuty później Feruga doprowadził do wyrównania oddając soczysty strzał po ziemi po podaniu Świerkota. Do przerwy wynik się już nie zmienił.

W drugiej połowie było jeszcze ciekawiej. Na prowadzenie w 70. minucie Rotuza wyprowadził Pisarek wykorzystując podanie Ferugi. Na 3:1 pięknym strzałem w okienko po podaniu kapitana wynik podwyższył Feruga, tym samym notując drugiego gola w meczu. W doliczonym czasie gry czwartego gola dla Bronowian zdobył Szczelina Adrian, co ciekawe - po podaniu bramkarza Maćka Szkucika.

Na kilka sekund przed końcem meczu wynik ustalił gracz Goczałkowic zdobywając gola, jednak nie zamazało to już obrazu gry. To Rotuz dominował, stwarzał sytuacje, a co ważniejsze - potrafił je wykorzystywać. Natomiast w defensywie niczym tasak brylował Cyroń, który wraz z całym blokiem defensywnym zabezpieczył odpowiednio bramkę Szkucika. Rotuz szybko udowodnił, że chwilowa zadyszka jest już za nim, a to, co zostało mozolnie wytrenowane, nie jest w stanie zaniknąć w kilka dni.

LKS Goczałkowice-Zdrój II vs UKS Rotuz Bronów 2:4 (1:1)
33′ Maślorz
35′ Feruga
70′ Pisarek
78′ Feruga
91′ Szczelina
93′ Dąbrowski

LKS Goczałkowice-Zdrój: Kurowski, Widłok (46′ Jędrysik), Sieracki (55′ Dąbrowski), Maślorz, Grygier (80′ Kozieł), Maśka, Rakowski, Komandera (46′ Ślosarczyk), Nadolski (70′ Markiewicz), Żur (80′ Dziadkowiec), Benek

Rotuz Bronów: Szkucik, Mencnarowski J. (85′ Mencnarowski K.), Zarychta, Bieńko, Cyroń, Świerkot, Pisarek, Wronka (65′ Strzelczyk), Feruga, Skęczek (80′ Dzida), Adamczyk (65′ Szczelina)

mp / czecho.pl

źródło: Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj