Sport

  • 2 listopada 2022
  • wyświetleń: 1886

Rotuz traci punkty w meczu z Rekordem II Bielsko-Biała

Zespół z Bronowa przegrał aż 2:5 w meczu z Rekordem Bielsko-Biała. Trzeba jednak dodać, że w drużynie rezerw Rekordu większość graczy należała do pierwszego zespołu.

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Rotuz traci punkty w meczu z Rekordem II Bielsko-Biała - zdj. ilustracyjne


Rotuz rozpoczął bez trwogi w sercu. Uplastycznił to Krystian Cyroń, który oddał dosyć optymistyczny centro strzał... głową. Piłka jednak wpadła za kołnierz doświadczonego Żerdki, obiła dwa słupki i wylądowała w siatce. Rotuz wyszedł na prowadzenie i grał naprawdę dobrze, jednak grał z bardzo dobrą drużyną, która potrafi wykorzystać najmniejszy błąd rywala. Ekipa z Bronowa oczywiście popełniła kilka błędów i niestety większość z nich rywal zamienił na gole, konkretnie na cztery gole. Mimo że gra była dosyć wyrównana - to wynik mówił co innego.

Wynik udało się nieznacznie zmienić, gdy ładnie uderzył Adamczyk zmniejszając dystans do rywala tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. W drugiej części spotkania już nie wydarzyło się nic specjalnego poza kolejnym trafieniem Rekordu i delikatną szarpaniną gracza Rekordu z bramkarzem Rotuza. Bronowianie zagrali dobry mecz, jednak rywalem była świetna drużyna która wykorzystała bezlitośnie najmniejsze błędy.

Na uwagę zasługuje również porażka zespołu bronowskich rezerw z najsłabszą drużyną ligi, czyli Wilkowicami. Rotuz w tym starciu zagrał co najmniej fatalnie - "udało się" stracić aż 4 gole strzelając przy tym dwa.

Już w najbliższą sobotę Rotuz zagra u siebie z silną ekipą Dankowic, a dzień później rezerwy zakończą rundę jesienną meczem z Łodygowicami.

BTS Rekord Bielsko-Biała II vs UKS Rotuz Bronów 5:2 (4:2)
3′ Cyroń
11′ Waluś
34′ Camara
39′ Świderski
40′ Waluś
45′ Adamczyk
78′ Profic

BTS Rekord II: Żerdka, Walaszek, Waluś, Wyroba, Żyrek (65′ Mojeszczyk), Kowalczyk, Madzia, Tomiczek (80′ Wieczorek), Camara (70′ Macura), Świderski, Profic

Rotuz: Szkucik, Skęczek (2′ Szczelina A.), Strzelczyk, Świerkot, Wronka (68′ Dzida), Bieńko, Feruga, Adamczyk, Cyroń, Pisarek (78′ Mencnarowski

mp / czecho.pl

źródło: Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj