Sport

  • 30 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1317

Bezbramkowy remis w kolejnym sparingu MRKS

W drugim sparingu przygotowująca się do rundy wiosennej drużyna MRKS-u Czechowice-Dziedzice bezbramkowo zremisowała z Unią Dąbrowa Górnicza, plasującą się na piątej lokacie w tabeli IV ligi śląskiej, gr. I.

MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Unia Dąbrowa Górnicza - 29.01.2023
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Unia Dąbrowa Górnicza - 29.01.2023 · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Testowa konfrontacja rozgrywana w sobotnie południe na sztucznej nawierzchni boiska MOSiR, nie obfitowała w zbyt dużą ilość sytuacji strzeleckich, dopiero w samej końcówce w szeregach gospodarzy w słupek trafił jeden z testowanych graczy, po chwili zaś rywale zaliczyli uderzenie w poprzeczkę.

Kolejny test mecz podopieczni trenera Wojciecha Białka rozegrają już w najbliższą środę (1 lutego), a tym razem na popularnej "Górce" w Bielsku-Białej przy ul. Młyńskiej 52 swoją aktualną dyspozycję sprawdzą na tle trzecioligowego Rekordu, z którym zmierzą się od godziny 17:15.

Sparing nr 1: Boisko MOSiR ze sztuczną nawierzchnią, ul. Legionów 145 /28 styczeń 2023r., godz.12:00/

MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Unia Dąbrowa Górnicza 0:0

MRKS: testowany bramkarz - Zajączkowski, Mizia, Padło, Matusz, Dzida, Mizera, testowany zawodnik I, Kozioł, testowany zawodnik II, Szary oraz Riabowski - Kubica, Sobótka, testowany zawodnik III, Gajda, Raszka, Jonkisz
Trener: Wojciech Białek

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.