Sport

  • 13 czerwca 2023
  • wyświetleń: 1345

Rotuz Bronów traci 3 gole i przegrywa w Dankowicach

Za nami kolejny mecz, w którym Rotuz wygląda dobrze w pierwszej połowie, natomiast w drugiej części gry brakuje sił, pomysłu i koncentracji...

Uczniowski Klub Sportowy Rotuz Bronów
Rotuz Bronów traci 3 gole i przegrywa w Dankowicach


Faktycznie, pierwsze 45 minut wyglądało bardzo obiecująco. Już po chwili gry była realna szansa, aby wyjść na prowadzenie. Wrzutkę od Pisarka zgrał na 16. metr Dzida, piłkę uderzył lewą nogą Adamczyk, jednak ta trafiła w poprzeczkę ekipy Dankowic. Po kolejnych kilku minutach kolejne dośrodkowanie w pole karne LKS-u opanował Strzelczyk, ale tym razem piłką został trafiony dobrze interweniujący bramkarz gospodarzy.

Były to świetne okazje na zdobycie gola i przejęcie kontroli nad meczem, jednak do głosu zaczęli coraz częściej dochodzić gospodarze. Rotuz ratował się faulami lub świetnymi interwencjami Granatowskiego. Tuż przed przerwą celnie uderzył Wronka, jednak ze strzałem poradził sobie bramkarz Pasjonata, po czym sędzia zaprosił na przerwę.

Już w 47. minucie dobrze obronił strzał z ostrego kąta bramkarz Bronowa. Po raz kolejny było widać, że po zmianie stron Rotuz stracił impet. Dowodem były wydarzenia z 60. minuty, kiedy to najpierw w dogodnej sytuacji spudłował gracz Dankowic, ale po upływie dwóch minut piłka jednak wpadła do bramki Rotuza.

Po zaledwie pięciu minutach Pasjonat przeprowadził kolejną akcję, ale bramkarz Rotuza znów popisał dobrą interwencją. Gracze Bronowa zdołali się otrząsnąć i stworzyć kilka akcji ofensywnych. Niestety, brakowało precyzji lub szczęścia, gdy piłka została wybita niemalże z linii bramkowej gospodarzy...

W 77. minucie piłkę po źle rozegranym rzucie wolnym przejął gracz Dankowic. Zagrał błyskawicznie do kolegi z drużyny i w sytuacji sam na sam piłka wpadła do bramki Rotuza. Gospodarze poszli za ciosem i już po dwóch minutach zdobyli kolejnego gola, kończąc akcję znów sam na sam z Granatowskim po prostopadłym zagraniu w pole karne.

Od tego czasu Rotuz bardziej grał z myślą, aby mecz już się zakończył, niż aby zminimalizować w jakikolwiek sposób rozmiary porażki. Gospodarze natomiast grali na dużym luzie nie szafując nadaremnie siłami.

Przed nami ostatnia kolejka, w najbliższą sobotę do Bronowa przyjedzie ekipa Czarnych Jaworze.

Rotuz vs Pasjonat Dankowice (0:0) 0:3

Rotuz: Granatowski, Mencnarowski, Strzelczyk (65’ Skęczek), Świerkot, Wronka (81’ Widuch), Bieńko, Adamczyk, Cyroń, Pisarek (81’ Stanclik), Dzida (65’ Feruga), Zarychta

Dankowice: Golik, Bęben, Cięciel (74’ Sadlok), Tobiasz (84’ Zorkun), Gołąb, Ogiegło (46’ Pietrzyk), Szary (80’ Hreśka), Adamus (84’ Wróbel), Kopeć (46’ Mańdok), Herok

mp / czecho.pl

źródło: Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Rotuz Bronów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Rotuz Bronów" podaj