czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 20 lutego 2008
  • wyświetleń: 1152

Udany start naszych siatkarzy w IV lidze

Bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki w IV lidze siatkarze OFS MOSiR Czechowice-Dziedzice. Wygrali wszystkie rozegrane mecze i z dorobkiem 11 punktów zajmują trzecie miejsce w tabeli tracąc do lidera BBTS-u Włókniarza Bielsko-Biała 2 punkty, mając jednak jeden rozegrany mecz mniej.

W ostatnią niedzielę po dobrym i wyrównanym meczu nasz zespół pokonał drużynę UKS PIK Katowice 3:1 (22,-26,17,20). Nasi zawodnicy zagrali bardzo dobrze we wszystkich elementach sztuki siatkarskiej, a na szczególne uznanie zasługuje gra blokiem. Podkreślic należy, że nasz zespół nie ma zdecydowanego lidera a jego siłą jest dobra gra wszystkich zawodników i spokój na ławce ich trenerki Agaty Krywult.

Miejmy nadzieję, że nasi siatkarze dobrą grę pokażą również w kolejnych meczach, a okazja nadarza się już w najbliższą niedzielę 24 lutego, kiedy o 11.00 w sali Szkoły Podstawowej nr 4 drużyna OFS MOSiR będzie podejmowała lidera rozgrywek drużynę BBTS-u.

Zapraszamy kibiców, doping na pewno się przyda.

(TAB)

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.