Sport

  • 11 grudnia 2023
  • wyświetleń: 1410

Sensacji nie było. Bielski klub zdobywa Drużynowe Mistrzostwo Polski po raz 2. z rzędu!

Materiał partnera:

Znamy wszystkie finałowe rozstrzygnięcia w LOTTO SuperLidze 2023. Złoty medali drugi rok z rzędu zawisł na szyjach zawodników BKT Advantage Bielsko-Biała, którzy w finale pokonali OSAVI TENNIS TEAM Kalisz 4:0. Brąz wywalczyli gospodarze - CKT Grodzisk Mazowiecki po zwycięstwie nad KT KUBALA Ustroń 4:2. Turniej rozgrywany był na korach Akademi Tenisowej Kozer, koło Grodziska Mazowieckiego.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała
Sensacji nie było. Bielski klub zdobywa Drużynowe Mistrzostwo Polski po raz 2. z rzędu!


Spotkania o pierwsze i trzecie miejsce rozłożone były na dwa dni. W sobotę rozegrano trzy mecze, a pojedynki dokończono w niedzielę.

Po sobotniej odsłonie finału bliżej tytułu był BKT. W singlach Katarzyna Kawa pokonała Ivanę Sebestovą z OSAVI 6:1, 6:0, a Czech Tomas Machac zwyciężył Piotra Matuszewskiego (OSAVI) 6:2, 6:2. Z kolei debel w składzie Petra Martic/Maja Chwalińska uporał się z duetem Karolina Kubanova/Valriya Darashuk 6:2, 6:3.

W niedzielę do zwycięstwa potrzebna im była tylko jedna wygrana, a przysłowiową "kropkę nad i" postawiła Chorwatka Petra Martic, która wygrała w dwóch setach z Czeszką Julie Struplovą 6:2, 6:4.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

43-346 Bielsko-Biała
ul. Ceramiczna 20

tel. (33) 810-30-55
kom. 792707074
kom. 501307154Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Advantage

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Advantage" podaj