
Sport
- 27 lutego 2024
- wyświetleń: 5173
[FOTO] Karateka z czechowickiej Szkoły Podstawowej numer 7 najlepszy w województwie
Uczeń klasy 1a Szkoły Podstawowej nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach Franciszek Garus zdobył 1. miejsce w Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Karate Tradycyjnym w konkurencji kihon.
Zawody rozegrano w niedzielę 25 lutego. Sukces jest tym większy, że Franciszek był jednym z najmłodszych zawodników startujących w swojej kategorii.
Wydarzenie zgromadziło na hali w Bytomiu około 450 miłośników karate. Franek trenuje karate od blisko 3 lat.
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Małe gwiazdy tańca z Czechowic-Dziedzic podbijają parkiet!

[FOTO] Przedszkolaki i uczniowie podstawówki z wizytą w Urzędzie Miejskim

W Szkole Podstawowej nr 7 powstanie sala terapii integracji sensorycznej

[FOTO] Świąteczny Duch Wspólnoty. Seniorzy "Złotej Jesieni" i społeczność czechowickiej "siódemki" razem

Policjant z Czechowic-Dziedzic wicemistrzem Europy w jiu-jitsu

[WIDEO] Sukces uczniów SP nr 10 w ogólnopolskim konkursie językowym
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.