czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 23 maja 2008
  • wyświetleń: 1062

Turniej siatkówki plażowej

Młodzieżowa Rada Miejska organizuje turniej siatkówki plażowej w dniach od 29 do 31 maja. Ilość dni turnieju uzależniona jest od liczby zgłoszonych drużyn.

Reklama

W rozgrywkach weźmie udział maksymalnie 16 drużyn składających się z 2 chłopaków i jednej dziewczyny. Liczy się kolejność zgłoszeń!

Rozgrywki zostaną podzielone na dwa etapy. W I etapie (29 i 30 maj) zespoły podzielone na 4 zespołowe grupy grają systemem każdy z każdym po 1 meczu. Po zakończeniu I etapu zostanie ustalona kolejność w każdej grupie wg zasad: za zwycięstwo 1 pkt, za porażkę 0 punktów. O kolejności w tabeli będą decydowały punkty, różnica małych punktów i zdobyte małe punkty. Do dalszych gier awansują 2 najlepsze zespoły z każdej grupy. Mecze odbywać się będą w godzinach popołudniowych. Drugi etap rozgrywek zostanie rozegrany (31 maja) tzw. systemem brazylijskim w godzinach porannych.

W każdej drużynie może znajdować się jeden chłopak i jedna dziewczyna zrzeszona, trzecia osoba musi być amatorem. W turnieju mogą wziąć udział osoby tylko z terenu gminy Czechowice-Dziedzice w wieku do 25 lat!

Drużynę należy zgłaszać pod adresem mailowym: mrm-cz-dz@o2.pl. W treści maila należy podać: Nazwę drużyny, imiona i nazwiska osób tworzących drużynę oraz kontakt telefoniczny do kapitana.

Zapisy do turnieju zaczynają się 21 maja i trwać będą do 25 maja bądź do wyczerpania limitu miejsc. Wszelkie pytania proszę kierować na adres: mrm-cz-dz@o2.pl. Wszystkie maile zgłoszeniowe otrzymane przed i po tym terminie nie będą uwzględniane.

Taki system rozgrywek jest przewidziany dla 16 zespołów, w razie nie pełnej obsady termin zawodów zostanie skrócony do 1 lub 2 dni.

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.