czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 7 czerwca 2008
  • wyświetleń: 1043

MRKS rozgromił Kuźnię Ustroń

Aż siedem kolejek kibice MRKS-u musieli czekać na zwycięstwo swojej drużyny. Od spotkania w Milówce, które odbyło się 27 kwietnia, czechowiczanie nie potrafili zainkasować kompletu trzech punktów. Przełamanie nastąpiło w dzisiejszym meczu z Kuźnią Ustroń, wygranym przez MRKS 8:1.

MRKS Czechowice vs. Kuźnia Ustroń 8:1 (4:1)

Bramki: 1:0 Łukasz Szędzielarz (7’ głową), 2:0 Marcin Michalik (12’), 3:0 Marcin Maszka (21’), 3:1 Tomasz Jaworski (25’ głową), 4:1 Krzysztof Kocierz (42’), 5:1 Łukasz Szędzielarz (62’), 6:1 Rafał Stawowczyk (71’), 7:1 Marcin Maszka (81’), 8:1 Mariusz Koziełek (89’).

MRKS w ostatnim spotkaniu na własnym stadionie odniósł wysokie zwycięstwo, lecz radość z wygranej na pewno byłaby większa, gdyby kilka wcześniejszych meczów udało zakończyć się takim rezultatem. Sytuacja w tabeli nie uległa zmianie, gdyż zarówno Zapora Porąbka, jak i Czarni-Góral Żywiec wygrały swoje pojedynki. O tym, kto zajmie drugie miejsce zadecyduje więc ostatnia kolejka sezonu.

Więcej czytaj w serwisie www.mrks.czechowice.pl/news.php?readmore=250 target=_blank class=dodaj>mrks.czechowice.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.