czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 1 września 2008
  • wyświetleń: 2654

Streetball Bestwina 2008 rozegrany!

Piękna pogoda i sportowa atmosfera towarzyszyły tegorocznym rozgrywkom Streetball Bestwina 2008.

Streetball Bestwina 2008 rozegrany!
fot. gminabestwina.info


Już po raz drugi na boisku przy szkole w Bestwinie miłośnicy koszykówki ulicznej spotkali się by walczyć o miano najlepszej drużyny w gminie Bestwina. Mecze rozgrywane były według zasady "każdy z każdym" do 21 punktów.

Turniej ten odbył się dzięki współpracy: Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Bestwinie (fundator nagród), Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bestwinie (udostępnienie obiektu) oraz radnych gminy Bestwina: Jerzego Zużałka oraz Andrzeja Wojtyły (organizacja i patronat medialny).

Niekwestionowanym zwycięzcą Turnieju, wygrywając wszystkie mecze, okazał się zespół Harlem Team w składzie: Tomasz Rezik – kapitan, Piotr Nycz, Artur Gandor, Dawid Antecki oraz Eric Januszyk.

Drugie miejsce zdobyła drużyna Odpustowe Cukiereczki, w której zagrali: Krzysztof Grzybowski – kapitan, Andrzej Jaromin, Marcin Stopka, Marcin Kozieł oraz Paweł Fołda.
Trzecie miejsce przypadło Bestwina Borsuk-s w składzie: Piotr Kluka, Michał Kręzel oraz Przemysław Lorenc.

Po sportowych emocjach przyszedł czas na rozdanie nagród oraz pamiątkowe zdjęcie.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych turniejach.

gminabestwina.info/ target=_blank class=dodaj>gminabestwina.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.