czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 11 marca 2009
  • wyświetleń: 2571

Siatkarze z GP nr 2 wygrali w rejonie

Dwa tygodnie temu cieszyliśmy się złotym medalem wywalczonym w zawodach powiatowych, a tu już kolejny sukces. Nasz rejon liczy prawie sto szkół gimnazjalnych, a drużyna siatkarzy z GP 2 jest najlepsza spośród nich.

Siatkarze z GP nr 2 wygrali w rejonie


Podczas finału zawodów rejonowych, który odbył się na hali Szkoły Mistrzostwa Sportowego siatkarze z naszego miasta pokonali swoich rówieśników z Bielska i z Żywca, nie oddając im ani jednego seta, choć grali bez podstawowego przyjmującego, którego zmogła choroba.

Wygrana tym bardziej cieszy, że trzon zespołu to chłopcy z 2 klasy, więc jeszcze w przyszłym roku będą reprezentować swoją szkołę. Wiele już umieją, ale sporo jeszcze się muszą nauczyć, gra sprawia im ogromną radość, a to największy sukces dla trenera.

Skład zespołu: Zabłocki Kamil, (2), Żoczek Szymon(3), Dzioba Krzysztof (9), Chrapkowicz Damian – kapitan (7), Żebrowski Adrian (6), Kublin Kamil (1), Adamczyk Marcin libero (12), Szary Kamil (11), Zwaliński Przemysław(4), Kisza Jerzy (5), Zagórski Robert (8).

Życzymy powodzenia w dalszym etapie rozgrywek i wielu sukcesów tych wielkich i tych małych!

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.