czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 13 czerwca 2009
  • wyświetleń: 1669

Pokaz nurkowania

Beskid Divers zapraszają na interaktywne, bezpłatne pokazy nurkowania, które odbędą się na otwartym basenie Czechowicach-Dziedzicach. Pokazy zaplanowano na dni 23 lipca i 20 sierpnia. Zawsze o godzinie 17.00.

Reklama

Pomimo tak wielkiej popularności nurkowania, jest jeszcze bardzo wiele osób, które oglądając podwodne filmy i zdjęcia, marzą o zdobywaniu głębin. Nie mają jednak możliwości sprawdzić osobiście, czy w zetknięciu z prawdziwą a nie wirtualną wodą i prawdziwym nurkowaniem, dadzą sobie radę.

Czy potrafią oddychać z aparatu powietrznego? Jak to jest, gdy człowiek unosi się w toni, nie odczuwając ciążenia? Czy nurkowanie nie spowoduje u mnie zbyt dużego stresu?
Czy ja także mogę przeżyć tą wielką, życiową przygodę, jaką jest dla tak wielu osób nurkowanie? Wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy chcą zacząć swoją przygodę z nurkowaniem ale nie wiedzą jak, proponujemy wspólne nurkowanie zapoznawcze, na naszych pokazach.

Na czym polegają pokazy? W pokazach czynnie uczestniczą goście basenu. Każdy chętny zostaje ubrany w podstawowy sprzęt nurkowy. Po krótkim przeszkoleniu, oddychając z aparatu powietrznego, uczestnik pokazu, zanurza się pod wodę. Pod czujnym okiem kadry, oraz instruktora prowadzącego nurkowanie, możemy zawisnąć w toni i rozkoszować się stanem podwodnej nieważkości. W pokazach mogą uczestniczyć również osoby niepełnoletnie (od 10 roku życia), tylko za osobistą zgodą rodzica, lub opiekuna prawnego.

Wstęp na basen jest płatny według stawek obowiązujących na basenie, natomiast pokaz nurkowania, w którym czynnie uczestniczą goście basenu, jest bezpłatny. Przyjdź, spróbuj i zostań naszym partnerem w nurkowaniu.

Beskid Divers

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.