czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 30 listopada 2009
  • wyświetleń: 1290

Turniej siatkówki o Puchar WOŚP

W dniu 3 grudnia o 18 w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się spotkanie organizacyjne dotyczące turnieju siatkówki o Puchar WOŚP.

Reklama

Na spotkaniu będą przyjmowane zgłoszenia do turnieju i będzie to jedyna szansa na zapisanie się! Drużyny zainteresowane wzięciem udziału powinny dostarczyć na spotkanie wstępną listę uczestników oraz wpisowe. Wpisowe ustala się na wysokość 10 zł od zawodnika. W przypadku drużyn szkolnych na podstawie ważnych legitymacji opłata wpisowa wynosi 30zł od drużyny.

Turniej odbędzie się 12 grudnia na sali gimnastycznej Gimnazjum Publicznego nr. 3. Jeśli turniej będzie się cieszył sporym zainteresowaniem zawody zostaną rozegrane na 2 salach gimnastycznych, a finał turnieju odbędzie się w niedzielę 13 grudnia.

Najlepsze drużyny zostaną uhonorowane pucharami a zwycięzcy skromnymi upominkami w postaci sprzętu sportowego. Reszta drużyn otrzyma pamiątkowe dyplomy.

Celem niniejszej inicjatywy jest zachęcenie społeczności lokalnych do aktywnego trybu życia oraz wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail: mrm@czechowice-dziedzice.pl

taurus / klub czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.