czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 22 lutego 2010
  • wyświetleń: 1406

Wyróżnienie dla sekcji LA LUKS Zabrzeg

Decyzją Polskiej Federacji Sportu Młodziezowego sekcja LA LUKS Zabrzeg za wyniki sportowe w 2009 roku zostala uznana za wiodącą w sporcie kwalifikowanym.

Sekcja zdobyła 46 punktów. Zdobyli je: 7 p. - Krzysztof Kajstura (mistrz miedzywojewódzki w biegach przełajowych), 7 p. - Miłosz Jarczok (5 miejsce w Mistrzostwach Polski w biegu na 3000m z przeszkodami), 6 p. - Karolina Halas (wicemistrzyni międzywojewódzka w biegach przełajowych), 6 p. - Marcin Londzin (brązowy medalista Mistrzostw Polski na 400m w kategorii juniorów młodszych), 5 p.- Marcin Durkalec (finalista Mistrzostw Polski Juniorow w biegach na 2000m z przeszkodami i w biegach przełajowych), 4 p. - Marcel Marszałek (medalista Mistrzostw Międzywojewódzkich w biegach na 110m i 300m przez płotki), 3 p. - Wiktoria Szlagor (mistrzyni miedzywojewodzka w rzucie oszczepem młodzików), Łukasz Gurtkiewicz (8 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w biegu na 2000m z przeszkodami), 2p. - Kamila Przemyk (8 miejsce w Mistrzostwach Międzywojewódzkich w biegach przełajowych), 1p. - Radosław Ruczka (20 miejsce w Misttrzostwach Międzywojewódzkich w biegach przełajowych), 1 p. - Paulina Kretschmer - (4 miejsce w Mistrzostwach Międzywojewódzkich w chodzie na 3km), 2 p. - sztafeta 4x100m dziewczat w składzie Kamila Waleczek, Karolina Halas, Angelika Pazur, Dominika Bajger (srebrny medal w Mistrzostwach Międzywojewódzkich).

Jan Kobedza

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.