Sport

  • 9 czerwca 2010
  • wyświetleń: 2690

Pokazowy trening judo na Placu JP II

Klub Sportowy Judo w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na trening pokazowy który przeprowadzony zostanie w naszym mieście na Placu Jana Pawła II w dniu 12 czerwca w godzinach od 11.00 do 13.00.

Pokazowy trening judo na Placu JP II


Gośćmi imprezy będą byli zawodnicy naszego klubu: Barbara Bukowska-Letka - medalistka Mistrzostw Europy seniorek i juniorek, wielokrotna Mistrzyni Polski oraz Jakub Bułka, Michał Kubieniec, Jakub Kubieniec, Marcin Partyka, Artur Tyc - wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski.

Na Plac organizatorzy zapraszają wszystkich byłych zawodników i zawodniczki, którzy trenowali judo w Czechowicach-Dziedzicach. Impreza ma na celu popularyzacje judo wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.