czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 27 lipca 2010
  • wyświetleń: 4251

Trwa liga siatkówki plażowej

W lipcu ruszyła liga siatkówki plażowej w Czechowicach-Dziedzicach. Zawody odbywają się w 3 kategoriach - Kobiety Open, Mężczyźni Open oraz Mixty Open.

Trwa liga siatkówki plażowej


Zawody eliminacyjne wyznaczono na dni: 11, 18, 31 lipca* oraz 15 sierpnia. Na 28 sierpnia zaplanowano wielki finał.

Uwaga! Turniej eliminacyjny w siatkówce plażowej ze względów organizacyjnych zostaje przełożony z soboty 31.07. 2010 na niedzielę 01.08.2010. Warunki uczestnictwa nie ulegają zmianie ( 9.00-9.30 zapisy) Open kobiet i open mężczyzn zaczynają się od ok. 9.45. Miksty od 16.00

Wszystkie rozgrywki są przeprowadzone na terenie kąpieliska MOSiRu, więc aby wziąć udział w turnieju trzeba kupić bilet wstępu. Zapisy przyjmowane są w dniu turnieju od 9.00 do 9.30. Początek rozgrywek od około godz. 10.00.

W zależności od liczby zgłoszonych drużyn turniej odbywać się systemem pucharowym, brazylijskim (podwójnej eliminacji) lub każdy z każdym w grupach z wyłonieniem finalistów. Decyzja ta należy do sędziego głównego zawodów.

Mecze fazy wstępnej będą trwać jeden set do 21 lub dwa sety do 15, trzeci do 11. Półfinały i finały do dwóch wygranych setów do 15 lub 21, trzeci set do 15. Tutaj również ostateczną decyzje podejmuje sędzie główny.

W turnieju finałowym weźmie udział 8 najlepszych par zawodników z turniejów eliminacyjnych, z każdej kategorii.

Organizator - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach, zapewnia napoje chłodzące dla zawodników i opiekę sędziowską. Dla zwycięzców puchary, medale i narody rzeczowe.

ups / czecho.pl, źródło: MOSiR

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.