czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 15 lipca 2010
  • wyświetleń: 1712

Poznaliśmy terminarz spotkań MRKS

W siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach odbyło się dziś spotkanie organizacyjne przedstawicieli klubów IV ligi gr. I i II, na którym rozlosowany został terminarz rozgrywek sezonu 2010/11. Piłkarze MRKS Czechowice-Dziedzice zainaugurują go w Marklowicach, gdzie 14 sierpnia zmierzą się z tamtejszą Polonią.

Baraż o utrzymanie w IV lidze
(7.08.2010 r. - Stadion Grunwaldu Ruda Śląska):

Zieloni Żarki - Górnik Pszów lub AKS Mikołów
(w zależności od decyzji w sprawie Unii Racibórz)

Terminarz rozgrywek o mistrzostwo IV ligi śląskiej, gr. II w sezonie 2010/11:

Runda jesienna:

1. kolejka: 14.08.2010 (sobota) godzina 17:00

Nadwiślan Góra - AKS Mikołów
Polonia Marklowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
LKS Czaniec - Rekord Bielsko-Biała
GTS Bojszowy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska - Gwarek Ornontowice
Naprzód Rydułtowy - Zapora Porąbka
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - Odra II Wodzisław Śląski
KS Żory - Przyszłość Rogów

2. kolejka: 21.08.2010 (sobota) godzina 17:00

AKS Mikołów - Przyszłość Rogów
Odra II Wodzisław Śląski - KS Żory
Zapora Porąbka - Carbo Gliwice/Górnik Pszów
Gwarek Ornontowice - Naprzód Rydułtowy
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Grunwald Ruda Śląska
Rekord Bielsko-Biała - GTS Bojszowy
MRKS Czechowice-Dziedzice - LKS Czaniec
Nadwiślan Góra - Polonia Marklowice

3. kolejka: 25.08.2010 (środa) godzina 18:00

Polonia Marklowice - AKS Mikołów
LKS Czaniec - Nadwiślan Góra
GTS Bojszowy - MRKS Czechowice-Dziedzice
Grunwald Ruda Śląska - Rekord Bielsko-Biała
Naprzód Rydułtowy - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - Gwarek Ornontowice
KS Żory - Zapora Porąbka
Przyszłość Rogów - Odra II Wodzisław Śląski

4. kolejka: 28.08.2010 (sobota) godzina 17:00

AKS Mikołów - Odra II Wodzisław Śląski
Zapora Porąbka - Przyszłość Rogów
Gwarek Ornontowice - KS Żory
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Carbo Gliwice/Górnik Pszów
Rekord Bielsko-Biała - Naprzód Rydułtowy
MRKS Czechowice-Dziedzice - Grunwald Ruda Śląska
Nadwiślan Góra - GTS Bojszowy
Polonia Marklowice - LKS Czaniec

5. kolejka: 04.09.2010 (sobota) godzina 17:00

LKS Czaniec - AKS Mikołów
GTS Bojszowy - Polonia Marklowice
Grunwald Ruda Śląska - Nadwiślan Góra
Naprzód Rydułtowy - MRKS Czechowice-Dziedzice
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - Rekord Bielsko-Biała
KS Żory - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Przyszłość Rogów - Gwarek Ornontowice
Odra II Wodzisław Śląski - Zapora Porąbka

6. kolejka: 11.09.2010 (sobota) godzina 17:00

AKS Mikołów - Zapora Porąbka
Gwarek Ornontowice - Odra II Wodzisław Śląski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Przyszłość Rogów
Rekord Bielsko-Biała - KS Żory
MRKS Czechowice-Dziedzice - Carbo Gliwice/Górnik Pszów
Nadwiślan Góra - Naprzód Rydułtowy
Polonia Marklowice - Grunwald Ruda Śląska
LKS Czaniec - GTS Bojszowy

7. kolejka: 18.09.2010 (sobota) godzina 17:00

GTS Bojszowy - AKS Mikołów
Grunwald Ruda Śląska - LKS Czaniec
Naprzód Rydułtowy - Polonia Marklowice
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - Nadwiślan Góra
KS Żory - MRKS Czechowice-Dziedzice
Przyszłość Rogów - Rekord Bielsko-Biała
Odra II Wodzisław Śląski - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Zapora Porąbka - Gwarek Ornontowice

8. kolejka: 25.09.2010 (sobota) godzina 17:00

AKS Mikołów - Gwarek Ornontowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Zapora Porąbka
Rekord Bielsko-Biała - Odra II Wodzisław Śląski
MRKS Czechowice-Dziedzice - Przyszłość Rogów
Nadwiślan Góra - KS Żory
Polonia Marklowice - Carbo Gliwice/Górnik Pszów
LKS Czaniec - Naprzód Rydułtowy
GTS Bojszowy - Grunwald Ruda Śląska

9. kolejka: 02.10.2010 (sobota) godzina 16:00

Grunwald Ruda Śląska - AKS Mikołów
Naprzód Rydułtowy - GTS Bojszowy
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - LKS Czaniec
KS Żory - Polonia Marklowice
Przyszłość Rogów - Nadwiślan Góra
Odra II Wodzisław Śląski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Zapora Porąbka - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Ornontowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

10. kolejka: 09.10.2010 (sobota) godzina 16:00

AKS Mikołów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Ornontowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - Zapora Porąbka
Nadwiślan Góra - Odra II Wodzisław Śląski
Polonia Marklowice - Przyszłość Rogów
LKS Czaniec - KS Żory
GTS Bojszowy - Carbo Gliwice/Górnik Pszów
Grunwald Ruda Śląska - Naprzód Rydułtowy

11. kolejka: 16.10.2010 (sobota) godzina 16:00

Naprzód Rydułtowy - AKS Mikołów
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - Grunwald Ruda Śląska
KS Żory - GTS Bojszowy
Przyszłość Rogów - LKS Czaniec
Odra II Wodzisław Śląski - Polonia Marklowice
Zapora Porąbka - Nadwiślan Góra
Gwarek Ornontowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała

12. kolejka: 23.10.2010 (sobota) godzina 15:30

AKS Mikołów - Rekord Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra - Gwarek Ornontowice
Polonia Marklowice - Zapora Porąbka
LKS Czaniec - Odra II Wodzisław Śląski
GTS Bojszowy - Przyszłość Rogów
Grunwald Ruda Śląska - KS Żory
Naprzód Rydułtowy - Carbo Gliwice/Górnik Pszów

13. kolejka: 30.10.2010 (sobota) godzina 15:30

Carbo Gliwice/Górnik Pszów - AKS Mikołów
KS Żory - Naprzód Rydułtowy
Przyszłość Rogów - Grunwald Ruda Śląska
Odra II Wodzisław Śląski - GTS Bojszowy
Zapora Porąbka - LKS Czaniec
Gwarek Ornontowice - Polonia Marklowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Nadwiślan Góra
Rekord Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice

14. kolejka: 06.11.2010 (sobota) godzina 13:30

AKS Mikołów - MRKS Czechowice-Dziedzice
Nadwiślan Góra - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Marklowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
LKS Czaniec - Gwarek Ornontowice
GTS Bojszowy - Zapora Porąbka
Grunwald Ruda Śląska - Odra II Wodzisław Śląski
Naprzód Rydułtowy - Przyszłość Rogów
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - KS Żory

15. kolejka: 11.11.2010 (czwartek) godzina 13:30

KS Żory - AKS Mikołów
Przyszłość Rogów - Carbo Gliwice/Górnik Pszów
Odra II Wodzisław Śląski - Naprzód Rydułtowy
Zapora Porąbka - Grunwald Ruda Śląska
Gwarek Ornontowice - GTS Bojszowy
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - LKS Czaniec
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Marklowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - Nadwiślan Góra

Runda wiosenna:

16. kolejka: 26.03.2011 (sobota) godzina 15:00

AKS Mikołów - Nadwiślan Góra
MRKS Czechowice-Dziedzice - Polonia Marklowice
Rekord Bielsko-Biała - LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GTS Bojszowy
Gwarek Ornontowice - Grunwald Ruda Śląska
Zapora Porąbka - Naprzód Rydułtowy
Odra II Wodzisław Śląski - Carbo Gliwice/Górnik Pszów
Przyszłość Rogów - KS Żory

17. kolejka: 02.04.2011 (sobota) godzina 16:00

Przyszłość Rogów - AKS Mikołów
KS Żory - Odra II Wodzisław Śląski
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - Zapora Porąbka
Naprzód Rydułtowy - Gwarek Ornontowice
Grunwald Ruda Śląska - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GTS Bojszowy - Rekord Bielsko-Biała
LKS Czaniec - MRKS Czechowice-Dziedzice
Polonia Marklowice - Nadwiślan Góra

18. kolejka: 09.04.2011 (sobota) godzina 16:00

AKS Mikołów - Polonia Marklowice
Nadwiślan Góra - LKS Czaniec
MRKS Czechowice-Dziedzice - GTS Bojszowy
Rekord Bielsko-Biała - Grunwald Ruda Śląska
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Naprzód Rydułtowy
Gwarek Ornontowice - Carbo Gliwice/Górnik Pszów
Zapora Porąbka - KS Żory
Odra II Wodzisław Śląski - Przyszłość Rogów

19. kolejka: 16.04.2011 (sobota) godzina 16:30

Odra II Wodzisław Śląski - AKS Mikołów
Przyszłość Rogów - Zapora Porąbka
KS Żory - Gwarek Ornontowice
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Naprzód Rydułtowy - Rekord Bielsko-Biała
Grunwald Ruda Śląska - MRKS Czechowice-Dziedzice
GTS Bojszowy - Nadwiślan Góra
LKS Czaniec - Polonia Marklowice

20. kolejka: 23.04.2011 (sobota) godzina 11:00

AKS Mikołów - LKS Czaniec
Polonia Marklowice - GTS Bojszowy
Nadwiślan Góra - Grunwald Ruda Śląska
MRKS Czechowice-Dziedzice - Naprzód Rydułtowy
Rekord Bielsko-Biała - Carbo Gliwice/Górnik Pszów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - KS Żory
Gwarek Ornontowice - Przyszłość Rogów
Zapora Porąbka - Odra II Wodzisław Śląski

21. kolejka: 30.04.2011 (sobota) godzina 17:00

Zapora Porąbka - AKS Mikołów
Odra II Wodzisław Śląski - Gwarek Ornontowice
Przyszłość Rogów - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
KS Żory - Rekord Bielsko-Biała
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - MRKS Czechowice-Dziedzice
Naprzód Rydułtowy - Nadwiślan Góra
Grunwald Ruda Śląska - Polonia Marklowice
GTS Bojszowy - LKS Czaniec

22. kolejka: 03.05.2011 (wtorek) godzina 18:00

AKS Mikołów - GTS Bojszowy
LKS Czaniec - Grunwald Ruda Śląska
Polonia Marklowice - Naprzód Rydułtowy
Nadwiślan Góra - Carbo Gliwice/Górnik Pszów
MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Żory
Rekord Bielsko-Biała - Przyszłość Rogów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Odra II Wodzisław Śląski
Gwarek Ornontowice - Zapora Porąbka

23. kolejka: 07.05.2011 (sobota) godzina 17:00

Gwarek Ornontowice - AKS Mikołów
Zapora Porąbka - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Odra II Wodzisław Śląski - Rekord Bielsko-Biała
Przyszłość Rogów - MRKS Czechowice-Dziedzice
KS Żory - Nadwiślan Góra
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - Polonia Marklowice
Naprzód Rydułtowy - LKS Czaniec
Grunwald Ruda Śląska - GTS Bojszowy

24. kolejka: 14.05.2011 (sobota) godzina 17:00

AKS Mikołów - Grunwald Ruda Śląska
GTS Bojszowy - Naprzód Rydułtowy
LKS Czaniec - Carbo Gliwice/Górnik Pszów
Polonia Marklowice - KS Żory
Nadwiślan Góra - Przyszłość Rogów
MRKS Czechowice-Dziedzice - Odra II Wodzisław Śląski
Rekord Bielsko-Biała - Zapora Porąbka
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Gwarek Ornontowice

25. kolejka: 21.05.2011 (sobota) godzina 17:00

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - AKS Mikołów
Gwarek Ornontowice - Rekord Bielsko-Biała
Zapora Porąbka - MRKS Czechowice-Dziedzice
Odra II Wodzisław Śląski - Nadwiślan Góra
Przyszłość Rogów - Polonia Marklowice
KS Żory - LKS Czaniec
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - GTS Bojszowy
Naprzód Rydułtowy - Grunwald Ruda Śląska

26. kolejka: 28.05.2011 (sobota) godzina 17:00

AKS Mikołów - Naprzód Rydułtowy
Grunwald Ruda Śląska - Carbo Gliwice/Górnik Pszów
GTS Bojszowy - KS Żory
LKS Czaniec - Przyszłość Rogów
Polonia Marklowice - Odra II Wodzisław Śląski
Nadwiślan Góra - Zapora Porąbka
MRKS Czechowice-Dziedzice - Gwarek Ornontowice
Rekord Bielsko-Biała - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

27. kolejka: 01.06.2011 (środa) godzina 18:00

Rekord Bielsko-Biała - AKS Mikołów
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice
Gwarek Ornontowice - Nadwiślan Góra
Zapora Porąbka - Polonia Marklowice
Odra II Wodzisław Śląski - LKS Czaniec
Przyszłość Rogów - GTS Bojszowy
KS Żory - Grunwald Ruda Śląska
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - Naprzód Rydułtowy

28. kolejka: 04.06.2011 (sobota) godzina 17:00

AKS Mikołów - Carbo Gliwice/Górnik Pszów
Naprzód Rydułtowy - KS Żory
Grunwald Ruda Śląska - Przyszłość Rogów
GTS Bojszowy - Odra II Wodzisław Śląski
LKS Czaniec - Zapora Porąbka
Polonia Marklowice - Gwarek Ornontowice
Nadwiślan Góra - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice - Rekord Bielsko-Biała

29. kolejka: 11.06.2011 (sobota) godzina 17:00

MRKS Czechowice-Dziedzice - AKS Mikołów
Rekord Bielsko-Biała - Nadwiślan Góra
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Polonia Marklowice
Gwarek Ornontowice - LKS Czaniec
Zapora Porąbka - GTS Bojszowy
Odra II Wodzisław Śląski - Grunwald Ruda Śląska
Przyszłość Rogów - Naprzód Rydułtowy
KS Żory - Carbo Gliwice/Górnik Pszów

30. kolejka: 18.06.2011 (sobota) godzina 17:00

AKS Mikołów - KS Żory
Carbo Gliwice/Górnik Pszów - Przyszłość Rogów
Naprzód Rydułtowy - Odra II Wodzisław Śląski
Grunwald Ruda Śląska - Zapora Porąbka
GTS Bojszowy - Gwarek Ornontowice
LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Polonia Marklowice - Rekord Bielsko-Biała
Nadwiślan Góra - MRKS Czechowice-Dziedzice

Więcej czytaj w serwisie www.mrks.czechowice.pl/news.php?readmore=587 target=_blank class=dodaj>mrks.czechowice.pl.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.