Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 14 października 2010
  • wyświetleń: 1842

Turniej piłki nożnej na Orliku

Młodzieżowa Rada Miejska w Czechowicach-Dziedzicach przyłącza się do międzynarodowej akcji „Wykopmy rasizm ze stadionów”.

Jest to ogólnoeuropejska akcja gdzie w dniach 14 – 26 października jednoczy się cała społeczność środowisk piłkarskich i walczy z problemami rasizmu i dyskryminacji na stadionach. Przy współpracy z firmą Vita Life udało się zorganizować turniej piłki nożnej dla mieszkańców

Turniej będzie rozgrywany w 3 kategoriach wiekowych: Dzieci w wieku 6-10 lat, 17 października od godziny 9:30; Dzieci w wieku 11-13 lat, 17 października od godziny 15:30; Młodzież w wieku 14-19, 24 października od godziny 9:30.

Do turnieju drużyny mogą zgłaszać się do 15 października wysyłając e-mail na adres mrm@czechowice-dziedzice.pl, podając nazwę drużyny, imię i nazwisko zawodnika, adres oraz numer kontaktowy do kapitana lub opiekuna. W drużynie może znajdować się maksymalnie 8 osób. Gramy systemem bramkarz plus pięciu zawodników w polu.

Wszystkie mecze odbędą się na boisku „Orlik” przy Zespole Szkół Technicznych i Licealnych.

taurus / klub czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.