czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 17 lutego 2011
  • wyświetleń: 1824

Jubileuszowy memoriał pływacki

Za nami:

W sobotę, 12 marca na pływalni "Wodnik" w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się jubileuszowy, X Memoriał Pływacki im. Stanisława Dziedzica.

Jubileuszowy memoriał pływacki


W zawodach mogą wziąć udział reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz organizacji i stowarzyszeń pozarządowych naszej gminy, tj. wyłącznie mających siedzibę na terenie gminy Czechowice-Dziedzice a także zawodnicy indywidualni (nie reprezentujący szkół ani organizacji) zamieszkali na terenie gminy Czechowice-Dziedzice.

Zawody liczą 26 konkurencji, w tym 20 konkurencji indywidualnych (w trzech stylach, czterech kategoriach wiekowych, dla obojga płci) oraz 6 konkurencji drużynowych (w trzech kategoriach wiekowych, dla obojga płci).

Organizatorami zawodów są Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Szczegóły i zapisy na stronie internetowej www.ofs.org.pl.

Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.