czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Sport

  • 28 lutego 2011
  • wyświetleń: 2189

Trójka trzecia na turnieju w Zabrzu

Grupa z rocznika 2000 i młodsi Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego "Trójka" Czechowice-Dziedzice 26 lutego uczestniczyła w halowym turnieju piłki nożnej w Zabrzu. Organizatorem rozgrywek było Stowarzyszenie Wspierania Sportu Młodzieżowego "Promotor".

Trójka trzecia na turnieju w Zabrzu


Obok naszej drużyny w turnieju uczestniczyły następujące zespoły: Ruch Radzionków, KS Strzybnica, Gwiazda Ruda Śląska, FC Trzyniec (Czechy), Promotor Zabrze I, Promotor Zabrze II. Siedem drużyn rywalizowało systemem "każdy z każdym".

Wyniki zmagań z naszym udziałem: UMKS 3 - Ruch Radzionków 3:0, UMKS 3 - Trzyniec 1:3, UMKS 3 - Promotor Zabrze I 2:2, UMKS 3 - Gwiazda Ruda Śląska 0:2, UMKS 3 - Strzybnica 4:1, UMKS 3 - Promotor Zabrze 5:1.

W ogólnej klasyfikacji nasza drużyna zajęła III miejsce. Zwycięzcami zostali gracze Gwiazdy Ruda Śląska, zaś na drugim szczeblu podium stanął zespół FC Trzyniec.

Skład UMKS "Trójka": M. Wieczorek, J. Wojtyła, K. Burian, M. Borgieł, A. Iciek, J. Zontek, K. Maciejewski, G. Abramek, D. Byrdziak, M. Rąbel, B. Ciesielczyk.

W przyszłą sobotę nasza drużyna żaków bierze udział w turnieju Goczuś Cup w Goczałkowicach. Jednak wszystkich sympatyków halowej piłki nożnej w najmłodszym wydaniu zapraszam gorąco na turniej 12 marca Hipokrates Cup do Gimnazjum Publicznego nr 3. Nasza drużyna wystawi dwa składy, a wśród zaproszonych gości obecność potwierdziły: Promotor Zabrze, Rekord Bielsko-Biała, UKS Centrum Pszczyna, LKS Goczałkowice-Zdrój.

Mariusz Maławy / umks.czechowice.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.