czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 7 marca 2011
  • wyświetleń: 2957

Biegacze na Mistrzostwach Śląska

5 marca w Rudzie Śląskiej odbyły się Mistrzostwa Śląska w biegach przełajowych. Nieźle zaprezentowali się w nich nasi biegacze.

Biegacze na Mistrzostwach Śląska


Paulina Kozioł zdobyła srebrny medal w biegu na 1000m w kat.dzieci a VI m zajęła jej szkolna koleżanka Oliwia Kwaśniak.

W biegach juniorów młodszych Kamila Przemyk zajęła V m na dystansie 2km,takie same lokaty uzyskali Karolina Halas w biegu na 3km i Krzysztof Kajstura na dystansie 5km.Jakub Marek zajął VI m w biegu na 1000m w kat.dzieci.

Jakub Rdzanek był VII w bardzo silnej stawce biegaczy juniorów na dystansie 6km. Łukasz Obermann zajął X miejsce w biegu na 2km młodzików.

Nasi biegacze wykonują obecnie duży trening objętościowy po pagórkach Podraja, a duża ilość przebieganych kilometrów powinna procentować w następnych startach.

Kolejne starty to udzial Jakuba Rdzanka w Mistrzostwach Polski w biegach przelajowych w Zamościu w dniu 12 marca oraz eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dniu 19 marca w Głogówku.

Jan Kobędza

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.