czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 6695

Nowy kombajn chodnikowy w KWK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj

PG Silesia uroczyście przejęło kombajn chodnikowy wraz z kompletem maszyn i urządzeń współpracujących od spółki Bumech i udostępniło go w ramach umowy na wykonanie robot przygotowawczych spółce BZUG, w obecności Ambasadora Republiki Czeskiej i innych zaproszonych gości.

PG Silesia odebrało pierwszy kompletny kombajn chodnikowy AM-75/BZ1, co jest istotnym momentem dla faktycznego rozpoczęcia robót przygotowawczych do udostępnienia pierwszej nowej ściany wydobywczej.

Kombajn AM-75/BZ1 został odebrany od ekipy montażowej BUMECH przez PG SILESIA i został przekazany przedstawicielom BZUG. Pracownicy BZUG będą wykonywać roboty przygotowawcze dla ściany wydobywczej.

Jiří Paštika, Członek Zarządu i Dyrektor Generalny PG SILESIA, ochrzcił kombajn symboliczną butelką szampana, wraz ze słowami: "Pędź do przodu, pracuj dzielnie i sprawnie, nadaje ci imię Anna".

W uroczystości wziął udział Jan Sechter, Ambasador Republiki Czeskiej w Polsce, oraz inni oficjalni goście, a wśród nich również dyrektor CzechTrade, Jiří Banot. Spółkę BUMECH reprezentował Prezes Zygmunt Kosmała i spółkę BZUG Prezes Piotr Achtelik.

aka / czecho.pl, źródło: PG Silesia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

kopalnia Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj