Wiadomości

  • 8 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 4909

Napadli na 20-latka przy Węglowej

Czechowiccy policjanci ustalili i zatrzymali sprawców, którzy napadli na 20-latka, pobili go i okradli. Za rozbój zatrzymanym grozi do 12 lat więzienia.

Zatrzymanie, areszt


W klatce schodowej bloku przy ul. Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach, dwaj bandyci zaatakowali młodego mężczyznę. Popchnęli go na drzwi wejściowe, w których pękła szyba. W czasie upadku mężczyzna doznał ran ciętych ścięgien w dłoniach. Stracił na moment przytomność. Kiedy się ocknął, zorientował się, że łupem złodziei padł plecak i dokumenty, które odnalazł w pobliżu miejsca zdarzenia.

Powiadomieni o napadzie policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawców. Szybko ustalili ich personalia i obu zatrzymali. Okazali się nimi dwaj czechowiczanie w wieku 29 i 25 lat. Przewieziono ich do policyjnego aresztu. Starszy był już karany za podobne przestępstwa. Za rozbój grozi im do 12 lat za kratami. O dalszym losie sprawców rozstrzygnie prokuratura i sąd.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.