Wiadomości

  • 11 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 3953

Klasa lekkoatletyczna w GP 3

Gimnazjum Publiczne nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach we współpracy z sekcją lekkoatletyczną MOSiRu otwiera w roku szkolnym 2011/2012 klasę sportową o profilu lekkoatletycznym dla dziewcząt.

Uczennice, które podejmą treningi w sekcji lekkoatletycznej MOSiRu otrzymają sprzęt sportowy treningowy i startowy oraz mają możliwość udziału w obozach sportowych latem- nad morzem, a zimą w górach.-za dopłatą Polskiego Związku Lekkiej Atletyki dla sekcji o wysokim poziomie sportowym.

W sekcji lekkoatletycznej MOSiRu trenuje między innymi 10 medalistów Mistrzostw Polski.Są to: Karolina Hałas, Kamila Przemyk, Marianna Świętek, Oliwia Kwaśniak, Marcin Londzin, Marcin Durkalec, Jakub Marek, Jakub Rdzanek, Marcel Marszałek i Krzysztof Kajstura.

Pięcioro z wymienionych pobiera stypendium sportowe. Ilość miejsc w klasie sportowej ograniczona. Informacje tel. 692830302.

Jan Kobędza / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.