czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 maja 2011
  • 21 maja 2011
  • wyświetleń: 3646

40. urodziny POPP Art

Za nami:

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej "Art." w Czechowicach-Dziedzicach świętuje w tym roku 40 urodziny. Z tej okazji w najbliższą sobotę, 21 maja, w Porąbce odbędą się uroczystości jubileuszowe. POPP "Art." jest placówką wychowania pozaszkolnego prowadzoną przez Starostwo Powiatowe.

Reklama

POPP.Art
Oferta zajęć POPP "Art." obejmuje m.in plastykę, ceramikę, rękodzieło artystyczne i ludowe · fot. nan


POPP "Art."(wcześniejsza nazwa placówki to Zespół Ognisk Pracy Pozaszkolnej) powstało w wyniku połączenia Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 1 i Ogniska Pracy Pozaszkolnej nr 3 działających w Czechowicach-Dziedzicach.

Obecnie placówka ma siedzibę w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica. Zajęcia obywają się na terenie szkół i placówek oświatowo-kulturalnych w 15 miejscowościach powiatu bielskiego m.in w Czechowicach -Dziedzicach, Ligocie, Zabrzegu, Kaniowie czy Bestwinie.

Oferta zajęć POPP "Art." obejmuje m.in.: plastykę, ceramikę, grafikę komputerową, rękodzieło artystyczne i ludowe, taniec towarzyski, mażoretki, akrobatykę i gimnastykę artystyczną, modelarstwo, muzyczne, wokalne, sportowe, szachowe, teatralne i językowe. Do placówki uczęszcza dzieci oraz młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.