Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 czerwca 2011
  • wyświetleń: 13487

Wypadek ciężarówek na DK-1

W środę około 3.00 nad ranem na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach doszło do kolizji dwóch samochodów ciężarowych. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci drogówki.

Wypadek, Tir, ciężarówka, DK-1
fot. Policja


Wypadek, Tir, ciężarówka, DK-1
fot. Policja


Wypadek, Tir, ciężarówka, DK-1
fot. Policja


Do zderzenia doszło na pasie ruchu w kierunku Bielska-Białej, przy skrzyżowaniu z ul. Węglową. Na tył ciężarowego renaulta, którym kierował 37-letni mężczyzna, najechała inna ciężarówka marki man, przewożąca mrożonki. Oba pojazdy wpadły do rowu. Na skutek zderzenia, sprawca - 26-letni kierowca mana, doznał niegroźnych obrażeń ciała. W dwóch naczepach renaulta, transportowano blisko pięć tysięcy kurczaków - brojlerów, które wieziono do jednej z miejscowych ubojni drobiu. Wskutek zderzenia, około tysiąca z nich, przewożonych w tylnej naczepie, zostało zmiażdżonych.

Na miejsce natychmiast skierowano policjantów i strażaków oraz Powiatowego Lekarza Weterynarii. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, kierując początkowo ruch przez pobliską stację paliw. Strażacy, przy pomocy specjalistycznego sprzętu szybko zniwelowali skutki kolizji. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych oraz sześcioma punktami karnymi.Na czas usunięcia pojazdów z rowu, zablokowano ruch na krajowej "jedynce".

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 lipca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.