czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 14 września 2011
  • wyświetleń: 6632

Nowe formy Aktywności Fizycznej

Artykuł sponsorowany:

Nowe formy Aktywności Fizycznej w Telewizyjnym Klubie Kwadransowych Grubasów.

tkkg


Zajęcia Tai-Chi w Czechowicach


Fitness Park


Sprawdź na stronie www.fitness-kkg.pl lub zadzwoń: tel. 604 248 845 albo 32 215 22 83.

Już 15 lat staramy się zaszczepić potrzebę ruchu w małych i dużych mieszkańcach naszego miasta. I tym razem nie zawiedliśmy, bowiem już od września Klub Kwadransowych Grubasów przygotował dla Państwa nowe formy aktywności fizycznej.

Aby sprostać wymaganiom dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób starszych wprowadzamy:

Wtorek 18:00-19:00 ul. Tetmajera 14a

Zumba
Formuła zajęć przypomina imprezę taneczną podczas, której można poznać podstawowe kroki różnych stylów, pobawić się i odreagować stresy. Umiejętnie wplecione w proste choreografię taneczne elementy treningu oporowego sprawiając, że zajęcia są bardzo efektywne. Jest to bardzo dynamiczna i ekscytująca mieszanka rytmów latynoskich tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-chai, rumba, twist i wiele innych.

Środa 19:00 MOSiR Kryta pływalnia:

Pilates
To metoda mająca na celu stworzenie równowagi w ciele. Główną zaleta ćwiczeń jest ich niewiarygodna efektywność. Jest to trening całego ciała w skład którego wchodzi ponad 500 ćwiczeń: inspirowanych, joga, balet i ćwiczeniami siłowymi. Ich istota jest rozciąganie, spinanie, rozluźnianie mięśni. System jest ukierunkowany na poprawie elastyczności, siły, równowagi, świadomości całego ciała.

Środa 17:30:

Tai Chi Chuan
To spowolnione i rozluźnione ruchy ciała oraz zrównoważony oddech regulujący krążenie wewnętrznej energii naszego organizmu.
Dzięki czemu normalizuje się wszystkie psychofizyczne czynności naszego organizmu. Staje się on bardziej odporny na stres i skuteczniej broni się przed rozmaitymi chorobami a ćwiczący - staje się spokojniejszy i bardziej zrównoważony. Oprócz tego w sekwencjach Tai Chi Chuan są założone postawy bojowe, dzięki czemu jest ona zaliczona do sztuk walki.

Akademia Rozwoju Ruchowego Dziecka
Piątek 17:00 MOSiR Kryta Pływalnia:

"Radosny ruch przy muzyce"
To zabawy psychoruchowe wg metody Weroniki Sherborne. Nasze zajęcia pozwalają zdobyć twojemu dziecku nowe umiejętności ruchowe, pozwolą mu na poznać nowych kolegów, wzbudzą u twojego dziecka nowe zainteresowania.

Akademia tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na salę przy ul. Tetmajera 14a

Wtorek:

Hip-Hop
16:00-17:00 gr początkująca dla dzieci 7-11 lat
17:00-18:00 gr początkująca dla młodzieży i dorosłych

Czwartek:

Taniec Jazzowy
16:00-17:00 gr początkująca dla dzieci 7-11 lat
17:00-18:00 gr początkująca dla młodzieży i dorosłych