Wiadomości
- 19 września 2011
- wyświetleń: 4358
Przystanki będą czystsze?
Jest duża szansa, że przystanki autobusowe w Czechowicach-Dziedzicach i sołectwach będą czyste. Wyłoniono już firmę z terenu czechowickiej gminy, która do końca przyszłego roku będzie odpowiedzialna za bieżące utrzymanie czystości i porządku na przystankach. Z budżetu gminy na ten cel przeznaczono 378.661,50 zł.

Firma ma zadbać nie tylko o czystość wiat, ma także wykaszać tereny zielone i opróżniać kosze wokół przystanków. W trakcie zimy będzie odśnieżać oraz zapobiegać i łagodzić tzw. śliskości zimowej. Porządek ma również panować w obrębie słupów ogłoszeniowych.
Cóż teraz pozostaje mieć nadzieje, że jeżeli wandale nie będą zbyt aktywni, przystanki w Czechowicach-Dziedzicach będą czyste.
ZOBACZ TAKŻE
[WIDEO] Działacze "Solidarności" niewpuszczeni na teren kopalni Silesia. Interweniowali policjanci
Gorący tematBumech z koncesją na wydobycie węgla. Jest projekt nowelizacji ustawy górniczej
Burmistrz interweniuje w sprawie koncesji. Napisał do minister Hennig-Kloski
Pracownicy kopalni Silesia tylko z częścią wynagrodzeń. Pracodawca zalega z wypłatą dodatków
Bumech nadal bez ważnej decyzji. Zarządca informuje o możliwym zatrzymaniu zakładu i zwolnieniach
Kto odpowie za szkody górnicze? Goczałkowice-Zdrój pytają o skutki przeniesienia koncesji
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







