czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 września 2011
  • wyświetleń: 3361

Czechowicki Związek Strzelecki

21 września o godzinie 17.30 w budynku Hufca przy ul. Narutowicza 4 odbędzie się spotkanie naborowe do Czechowickiej Jednostki Związku Strzeleckiego "Strzelec" Organizacji Społeczno- Wychowawczej. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne osoby pragnące zaznać niesamowitą przygodę oraz przysłużyć się Ojczyźnie.

Reklama

- Jesteśmy patriotyczną organizacją kontynuującą tradycję przedwojennego Związku Strzeleckiego założonego przez marszałka Józefa Piłsudskiego w 1910 roku. Naszym celem jest wychowanie młodzieży w duchu patriotycznym oraz przygotowanie do dalszej służby w formacjach mundurowych - napisał klubowicz czecho.pl kalet. - Organizujemy liczne szkolenia z wielu dziedzin szeroko rozumianej wojskowości, a w szczególności: strzelectwa, taktyki, musztry, saperstwa, terenoznawstwa, survivalu, łączności oraz sztuk walki. Należymy do struktur SOPG czyli Strzeleckiego Obwodu Piechoty Górskiej i w związku z tym często wybieramy się na marsze po Beskidach - dodaje.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.