czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 października 2011
  • wyświetleń: 2986

Os. "Barbara" wybrało władze

4 października mieszkańcy Osiedla "Barbara" wybrali Przewodniczącego i Zarząd swojego osiedla. Przewodniczącym Osiedla "Barbara" został ponownie wybrany Andrzej Maj. Kolejne wyborcze Zebranie Mieszkańców - w Osiedlu "Czechowice Górne" - odbędzie się 7 października.

Reklama

Kandydaturę Andrzeja Maja poparły 42 osoby, jego kontrkandydat Mieczysław Puchała natomiast otrzymał 10 głosów mieszkańców zgromadzonych tego dnia na Zebraniu Ogólnym w Szkole Podstawowej nr 2.

Do Zarządu Osiedla "Barbara" wybrani zostali: Edeltrauda Burejza, Jerzy Folwarczny, Teofil Janusz, Marek Pietrzyk, Sławomir Szypuła i Krystyna Waliczek.

Ogólne Zebranie Mieszkańców Osiedla "Czechowice Górne" odbędzie się 7 października o 17.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach (ul Chłopska 70). Zebranie dokona wyboru nowego Zarządu Osiedla, w skład którego wchodzi przewodniczący i 4 członków.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.