Reklama

Wiadomości

  • 6 listopada 2011
  • 22 listopada 2011
  • wyświetleń: 2766

Konsultacje dla przedsiębiorczych

Za nami:

Masz firmę? Planujesz jej założenie? Urząd Miejski zaprasza na bezpłatne informacje dla przedsiębiorców oraz dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą.

savoir-vivre, biznes, konsultacje, doradztwo
Najbliższe konsultacje odbędą się 8 i 22 listopada.


W Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach można uzyskać informacje związane z dotacjami i innymi formami wsparcia dostępnymi dla przedsiębiorstw oraz dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. Najbliższe konsultacje odbędą się 8 i 22 listopada.

Dyżur Regionalnego Punktu Konsultacyjnego prowadzony będzie przez specjalistów Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Udzielają oni bezpłatnych konsultacji, które są indywidualne i mają charakter bezpośredniej rozmowy z zainteresowaną osobą. Z doradztwa w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach skorzystało już ponad 500 osób.

Udział w konsultacjach jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się - wystarczy kontakt telefoniczny lub przez e-mail (w tym przypadku w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię, nazwisko i nr telefonu). O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt - najpóźniej do poniedziałku bezpośrednio poprzedzającego konsultacje, do godz. 13.00 - z Wydziałem Strategii, Rozwoju i Promocji (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Pl. Jana Pawła II 3/3, tel. 32 214-71-68, e-mail: d.jurczyk@um.czechowice-dziedzice.pl.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.