Wiadomości

  • 5 listopada 2011
  • 25 listopada 2011
  • wyświetleń: 6562

Cykl wykładów profilaktycznych

Za nami:

Zapraszamy na cykl wykładów profilaktycznych które odbędą się 10 listopada przy kościele pw. św. Barbary i 25 listopada przy kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Czechowicach-Dziedzicach.

profilaktyka urząd miejski


Wykłady poprowadzi Piotr Rychły - pedagog resocjalizacyjny, absolwent Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalista z zakresu pedagogiki resocjalizacyjnej z elementami profilaktyki. To właściciel Centrum Doradczo-Szkoleniowego Auxilium, praktyk z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z trudną młodzieżą, nieletnimi przestępcami, osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, narkomanami, twórca autorskich programów szkoleniowych z zakresu patologii społecznej w odniesieniu do relacji nauczyciel - uczeń, rodzic - dziecko, konsultant w Punkcie Konsultacyjnym ds.Przeciwdziałania Narkomanii w Czechowicach-Dziedzicach.

Wykłady są ogólnodostępne i bezpłatne.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.