czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 8 listopada 2011
  • 11 listopada 2011
  • wyświetleń: 3723

Uroczystości 11 listopada

Za nami:

Gminne uroczystości obchodów Święta Niepodległości w Czechowicach-Dziedzicach rozpoczną się w piątek o godz. 10.00 na Placu Wolności przy symbolicznym "cieniu" Pomnika Wolności, przy ul. Kolejowej. Następnie odbędzie się przemarsz na Mszę św. do kościoła NMP Wspomożenia Wiernych.

Reklama

mogiła, pomnik, cmentarz
Władze miasta oraz przedstawiciele organizacji i gminnych instytucji złożą kwiaty na Zbiorowej Mogile Legionistów, Powstańców Śląskich, Żołnierzy i Więźniów obozów koncentracyjnych oraz Harcerzy Rzeczypospolitej. · fot. SK


Dziękczynna Eucharystia za dar wolności i niepodległości rozpocznie się o godz. 11.00. Po jej zakończeniu na cmentarzu parafialnym zostaną złożone kwiaty na Zbiorowej Mogile Legionistów, Powstańców Śląskich, Żołnierzy i Więźniów obozów koncentracyjnych oraz Harcerzy Rzeczypospolitej.

Wieczorem ok. godz. 19.30 parafia św. Andrzeja Boboli zaprasza na Ognisko Patriotyzmu. - Będziemy śpiewać pieśni patriotycznych. Prosimy zabrać śpiewniki i instrumenty muzyczne. Chcemy w ten sposób uczcić Święto Niepodległości - zapowiadają duszpasterze parafii. Ognisko odbędzie się na boisku ministranckim.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.