Wiadomości

  • 20 listopada 2011
  • 2 stycznia 2012
  • wyświetleń: 7993

Nowe godziny pracy UM

Za nami:

Od 2 stycznia zmienią się godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, który będzie czynny w czwartki od 7.30 do 17.30 i w piątki od 7.30 do 13.30, natomiast w pozostałe dni tygodnia bez zmian - jak dotychczas (7.30-15.30)

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl


Takie rozwiązanie pozwoli tym, którzy pracują w czasie obecnych godzin pracy UM (7.30-15.30) na załatwianie swoich spraw w czwartki bez konieczności zwalniania się na ten czas z pracy w godzinach 7.30-17.30. Co również istotne, nadal od poniedziałku do piątku nasz Urząd czynny będzie codziennie już od godziny 7.30.

Za zamianą godzin pracy Urzędu opowiedzieli się mieszkańcy Gminy w specjalnie przeprowadzonej ankiecie w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Z zapytaniem do mieszkańców Gminy Czechowice-Dziedzice, czy życzą sobie, aby w wybrany dzień tygodnia (czwartek) Urząd Miejski był dłużej czynny i otwarty dla mieszkańców, zwrócił się w czerwcu Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut.

Ankietę z propozycją zmiany czasu pracy Urzędu Miejskiego, z miejscem na opinię mieszkańców, można było pobrać jak i składać wypełnioną w biurze podawczym Urzędu Miejskiego (Plac Jana Pawła II 1, parter) oraz w budynku Wydziału Spraw Obywatelskich (ul. ks. Barabasza). Można było również głosować przez internet. W ankiecie mógł wziąć udział każdy. Karty do głosowania wydawane były pojedynczo, natomiast w głosowaniu przez internet liczone były maksymalnie 2 głosy z jednego IP komputera. W efekcie, w ankiecie oddano 598 ważnych głosów, z czego tylko 230 osób opowiedziało się za utrzymaniem dotychczasowych godzin otwarcia UM.

W wyniku przeprowadzonej ankiety, Burmistrz Czechowic-Dziedzic - zgodnie z życzeniem Mieszkańców - postanowił, że od 2 stycznia Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach otwarty będzie dla mieszkańców w zmienionych godzinach pracy.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.