Reklama

Wiadomości

  • 26 listopada 2011
  • wyświetleń: 3494

Uzupełnij PESEL, NIP i PKD 2007

W związku z uruchomieniem od 1 lipca Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej organy ewidencyjne zobowiązane są przekazać dane czynnych przedsiębiorców wpisanych do gminnej ewidencji działalności gospodarczej do CEIDG. Przekazywane wpisy muszą zawierać numery PESEL, NIP, oraz PKD 2007.

Dotacja na rozwój działalności
Uzupełnij PESEL, NIP i PKD 2007


Przedsiębiorcy, których dane we wpisie nie są aktualne, a w szczególności brakuje w nim numerów PESEL, NIP lub kodów PKD 2007, są proszeni o pilne uzupełnienie tych informacji.

Aby tego dokonać należy złożyć wniosek CEIDG-1 w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Ks. Barabasza 1, biuro ewidencji działalności gospodarczej. (wniosek do pobrania), (instrukcja wypełnienia). Nieuzupełnienie danych w terminie do końca 2011 roku może skutkować brakiem możliwości przeniesienia wpisu do CEIDG.

Informację telefoniczną dot. aktualizacji wpisów do ewidencji działalności gospodarczej można uzyskać pod numerem telefonu: 32 214-71-58.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.