Wiadomości

  • 3 grudnia 2011
  • wyświetleń: 2985

Na sesji wręczono medale MON

Na sesji Rady Miejskiej 29 listopada wręczono odznaczenia nadane przez Ministra Obrony Narodowej - medale "Za zasługi dla obronności kraju".

Medale otrzymali: Bogdan Ogrocki - Komendant Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach, Mirosław Janko - Komendant Straży Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, Leszek Czopek - Kierownik Referatu Prewencji Straży Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, Piotr Bryłka - Starszy Inspektor Straży Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach, Aniela i Marian Zemanowie, Hermina Adamus oraz Monika i Władysław Nyczowie.

Medale wręczali: Wojskowy Komendant Uzupełnień w Bielsku-Białej ppłk mgr inż. Andrzej Rajczyk, Szef Wydziału Planowania Mobilizacyjnego i Administrowania Rezerwami Zastępca Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Bielsku-Białej mjr mgr inż. Ryszard Warchocki, Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, Przewodniczący Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Damian Żelazny, Członek Zarządu Powiatu Bielskiego Stanisław Pięta, Zastępcy Burmistrza Maciej Kołoczek i Paweł Mrowiec oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Bartłomiej Fajfer.

Na tej samej sesji wręczono gratulacje Dyrektor Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach Ewie Kmiecik-Wronowicz za zajęcie pierwszego miejsca w Polsce przez MBP w rankingu "Rzeczpospolitej". Do gratulacji przyłączyła się Poseł RP Mirosława Nykiel.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.