czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 grudnia 2011
  • 15 grudnia 2011
  • wyświetleń: 4195

Nie lekceważ problemu ze słuchem

Artykuł sponsorowany:

Problem ubytku słuchu oraz szumów usznych dotyczy milionów ludzi
na świecie. Przypuszcza się, że 10% ludzi cierpi z powodu zaburzeń słuchu, a około 70-85 % tych osób skarży się na dokuczliwe i często określane przez nich jako nie do zniesienia szumy uszne, które wywołują u nich negatywne emocje uniemożliwiające im samodzielne poradzenie sobie z tym problemem.

Ubytki słuchu , tak jak i szumy nie są związane jedynie z procesem starzenia,ale dotyczą ludzi w każdym wieku, coraz częściej również ludzi młodych.

Aparaty słuchowe Widex

aparaty słuchowe widex


W większości przypadków problemy ze słyszeniem nie oznaczają jedynie, że dźwięki słyszalne są niewystarczająco głośne. Ubytek słuchu w niektórych częstotliwościach może doprowadzić do "trudności w rozumieniu mowy" polegających na tym, że osoba słabo słysząca słyszy, ale nie rozumie przekazywanej informacji.

Problemy ze słyszeniem powodują kłopoty z komunikowaniem się
z innymi ludźmi i mogą doprowadzić do uczucia zmęczenia oraz izolacji.

Ponieważ otoczenie często postrzega zaburzenia słuchu jako objaw starzenia się lub braku inteligencji, podejście takie może wpłynąć na życie szkolne oraz zawodowe, na stosunki z przyjaciółmi, a także na jakość życia. Dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na problemy związane ze słuchem.

Serdecznie zapraszamy do salonu protetyki słuchu w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Krótkiej 4 (w Przychodni "FALMED" ) w celu wykonania bezpłatnego badania słuchu oraz przymierzenia najnowszych aparatów słuchowych.

Przed zakupem można bezpłatnie wypożyczyć i przetestować je niezobowiązująco we własnym otoczeniu dźwiękowym.

Osoby, które do końca 2011 roku zgłoszą się do nas oraz zdecydują się na zakup aparatu słuchowego mogą skorzystać z bardzo korzystnego systemu ratalnego-" kredyt 0%" oraz otrzymają specjalne upominki od firmy Audiofon.

Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 32 215 81 94.

Serdecznie zapraszamy

----------

Salon protetyki słuchu
Czechowice-Dziedzice
ul. Krótka 4
(w Przychodni "FALMED" )