czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 lutego 2012
  • wyświetleń: 4045

Lampiony nad Czechowicami

Harcerze i harcerki Hufca Czechowice-Dziedzice serdecznie zapraszają mieszkańców Czechowic-Dziedzic do udziału po raz kolejny w niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Festiwal Światła!

Festiwal światła


Lampiony nad Czechowicami


Festiwal odbędzie się w sobotę 18 lutego o 19.10 na placu obok Stadionu Miejskiego "MOSiR" w Czechowicach-Dziedzicach. W niebo zostanie wypuszczonych blisko 100 lampionów!

Organizatorzy zachęcają dzieci i młodzież, jak również rodziców to przyjścia i wysłania własnego lampionu. Podczas festiwalu będzie istniała możliwość zakupu lampionów w cenie 5 zł. Środki otrzymane w ramach sprzedaży zostaną przeznaczone na cele statutowe hufca.

Organizator zastrzega, że w przypadku złych warunków atmosferycznych (silny wiatr, opady śniegu) festiwal zostanie odwołany.

Festiwal odbywa się po raz drugi i stał się już nieodłącznym elementem corocznej imprezy organizowanej w Hufcu Czechowice-Dziedzice - Zlotu Drużyn z okazji Dnia Myśli Braterskiej.

W tym roku przypada jubileusz, a tym samym X Zlot. Tym bardziej zachęcamy do wspólnego świętowania!

hm. Marek Majewski - rzecznik prasowy hufca / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.