Reklama

Wiadomości

  • 31 marca 2012
  • wyświetleń: 1567

Wsparcie dla organizacji

Stowarzyszenie Wspierania Organizacji Pozarządowych MOST serdecznie zaprasza na szkolenie pt.: "Skuteczne zarządzanie projektami".

Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji i innych) lub osób chcących założyć organizacje, posiadających siedzibę na terenie powiatu bielskiego.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się czym jest zarządzanie projektami, poznają elementy zarządzania projektem (harmonogram działań, zespół, budżet, promocja, ewaluacja i monitoring), skuteczne zarządzanie, a także dobre praktyki i najczęściej popełniane błędy. Całość zwieńczą ćwiczenia praktyczne.

Jak podaje Urząd Miejski, termin szkolenia zostanie ogłoszony po otrzymaniu odpowiedniej ilości zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmuje do dnia 6 kwietnia Marta Tyl z Wydziału Spraw Obywatelskich UM. Szkolenie zostanie zaplanowane w godzinach pomiędzy 9.30 a 15.30 w czechowickim ratuszu.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.