czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2274

Plaga pijanych rowerzystów

Piękna, wiosenna pogoda sprawia, że na drogach naszej gminy pojawia się coraz więcej rowerzystów. Kierujący jednośladami zapominają, że jazda na podwójnym gazie jest zabroniona. Tylko jednego dnia, 24 kwietnia, zatrzymano na terenie naszej gminy czterech pijanych rowerzystów.

Reklama

W Zabrzegu na ul. Sikorskiego zatrzymano 52-letniego mieszkańca wsi, który kierował rowerem mając 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Niechlubny rekord należał do 26-letniego czechowiczanina, który kierując rowerem na ul. Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach miał blisko 3 promile alkoholu.

Nieco mniej, bo 2 promile miał 53-latek zatrzymany na ul. Topolowej. Jako ostatni został zatrzymany 53-letni mieszkaniec miasta na ul. Prusa. Kierując rowerem miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

SK / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.